Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért promotálja sok youtuber...

Miért promotálja sok youtuber -Marton Csaba-passzív milliomos, Szilágyi György stb-, hogy vegyünk kriptovalutákat? Miért jó az nekik?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy fest a helyzet, mintha ők ügynökök lennének (vagy azok is) és ha sikerül valakit rávenni, hogy vásároljon az általuk ajánlott oldalon akik ők is kapnak érte pénzt?


Majdnem, hogy azt mondják, hogy hülye az aki nem vesz?

https://www.youtube.com/watch?v=zrf4r5thaRo


Mit gondoltok ezekről?



2018. jún. 15. 16:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Pont így. Egyfelől jutalék, másfelől a hülyék is rájönnek évekkel később, hogy a kriptovaluta létezik. :))) Nem most kell beszállni, évekkel ezelőtt kellett volna.
2018. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Önzetlenül azt szeretnék, hogy senki ne legyen csóró:D
2018. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
89%

Háhh, ez jó volt, önzetlen emberek akiknek fáj, hogy csórók a paréjok :D

Jókedvükből adják meg a valódi nevüket, a telefonszámukat, órákat töltenek videók készítésével a jó cél érdekében :'D


Szilágyi Gyuri videóját nekem is linkelte egy ismerősöm.

Az invia word mlm céget reklámozta, hogy mennyire megéri megvenni a csomagjukat.


Azt már nem mondja el, hogy az invia alapítótagja már korábban is lebukott egy piramisjátékkal, illetve a számlát sem volt hajlandó megmutatni az ő kifizetéséről.

Ehhez még jön hozzá, hogy nyoma sincs annak, h az invia bármiféle bányászgépekkel rendelkezne, szal szerintem ennyi adat elég a következtetésre - legalábbis egy megalapozott gyanúra biztosan - hogy ez egy piramisjáték.


Persze próbálja őket szimpibbé tenni azzal a brainwashing-al, hogy ez egy osztrák cég, de ott is ugyanúgy keresik a balekokat és a kiskapukat, hogy hogyan lehetne minél több pénzt lenyúlni a hiszékeny számítástechnikai analfabétáktól.


A kriptovalutákban valóban van pénzkeresési potenciál, de ezek az emberek csak ügynökök akik keresik a jóhiszemű palimadarakat, hogy minél több jutalékot kapjanak utánuk. Pl ha meghívásra regelnek coinbase-re, akkor a meghívó kap 10 dollárnyi btc-t.

2018. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Marton Csaba egy tipikus trénerek ánuszából előbújt, minden hájjal megkent svindler. Ezzel a tenyérbemászó, negédes álbarátkozós magatartásával nagyon sok naív embert behülyít. Olyan pali mint egy autónepper meg egy bróker keveréke a legrosszabb fajtából.
2018. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
17%

#4


Én is ezt feltételezem, de a tenyérbemászó attitűd még nem bizonyíték ellene. Amíg nem árulja el magát, amíg nem hoz fel valami mlm céghez invitáló szöveget vagy hasonlót addig ez csak gyanú.


Vagy ismered személyesen, vagy csak én vagyok lemaradva?

2018. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Basszus,fel se tűnt eddig, hogy a passzív milliomos csávó Márton Csaba. Egy cseppet sem hasonlít fiatalabbkori önmagára.
2018. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

#5-ös az mlm-es dolog már rég feljött, nézd meg a legutolsó videóját amin a nagy lehetőségre invitálja nézőit, valami előadás keretében, amiről persze semmit nem árult el előre.


Persze lehet én látom rosszul, de kétlem:)

2018. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Márton Csaba nem a Zalatnay Cini volt pasija?


Amúgy egy milliomos lakása nem úgy néz ki, mint a videón látható háttér.

2018. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

8-as

De ő az.

Valószínűleg nem milliomos, de az szeretne lenni.

Ez a lakásrész valamivel jobban néz ki, de még mindig távol áll egy milliomosétól.

[link]

Na meg, ha milliomos lenne akkor nem vetemedett volna arra, hogy "modernkori vőfély" munkákat vállaljon.

[link]

2018. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jézusom. Őrület, hogy milyen világban élünk, dugig van az egész net ilyen szemét ügynökökkel akik keresik a palimadarakat.. :( :@
2018. jún. 16. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!