Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehetne kihozni egy több...

Mit lehetne kihozni egy több ezer játékkal rendelkező steam fiókból?

Figyelt kérdés
Néhány éve gyűjtögetem már a játékokat és egy elég szép szám összejött már. Mostanság azon agyalok, hogy minimális szinten hogyan lehetne belőle kivenni egy kis pénzt. Lenne esetleg valakinek ötlete hogy mihez lehetne vele kezdeni? Bármilyen agyszüleményre nyitott vagyok. Előre is köszönöm az ötleteket.

2018. júl. 3. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eladsz néhány játékot.
2018. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eladni nem lehet őket, mert regisztrálva vannak a fiókon. Csak egyben lehetne eladni a fiókot, de akkor meg nem tudnám kivenni belőle azt az értéket, amit számomra ér. Valamint nem is szívesen válnék meg tőle, mert elég sok időm benne van.
2018. júl. 3. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrséget kellene megkérdezni, meg nemzetközi szerzői jogokkal foglalkozó hatóságot.
2018. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Mégis mit akarsz?


Eladod és kész. Ha úgysem tudsz vele mit kezdeni, akkor jobb egy kicsi, mint hogy újra felesleges időt rakj bele.

2018. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miféle rendőrség meg szerzői jogok? Ezek egytől egyig legálisan megvásárolt játékok és a pénz is tiszta, amiből vettem őket. Értékelem hogy beböffentettél valamit, de legközelebb tartogasd a karaktereket másra.

Eladni meg semmiképp nem szeretném, a már említett okok miatt, valamint nincs életveszélyesen szükségem a pénzre, csak érdeklődnék a lehetőségek iránt, hogy mit lehetne vele kezdeni. Nyilván nem egy gamer paradicsom létrehozása a cél, csak valami pénztárcabarátabb megoldás.

2018. júl. 3. 15:38
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Bocsáss meg nekem, hogy hivatásomból adódóan konyítok valamit ezekhez.

Nincs bennem semmi kétség, hogy ezeket legálisan birtoklod, de pénzt nem kereshetsz vele.

Nekem mindegy, te fogsz bajba kerülni, nem én.

2018. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos igaza van itt a jogász kollégának.

A steam felhasználói szerződésében benne van, hogy el nem adhatod harmadik félnek a fiókodat.


Pár éve üzletszerűen adtak el fiókokat, majd pár hónap múlva, ellopott fiókként bejelentve visszaszerezték azokat az új tulajtól, így szerezve meg az időközben vásárolt tartalmakat, plusz a bankkártya adatokat- emiatt jött létre a kétlépcsős telefonos azonosítás is pl.

2018. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több ezer játék nincsen a steamen, hacsak az ingyeneseket és az applikációkat (szintén ingyenes) nem számolod bele :)
2018. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Semmit. AZ ég világon semmit nem tudsz.

Játssz játékokkal, szerezz érdekes dolgokat (pl. PUBG ládák) és add el. Máshogy NEM tudsz pénzt szerezni.

2018. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az teljesen érthető, hogy fiókot nem lehet (nem érdemes) eladni, de már harmadszor írom, hogy nincs is szándékomban.

Viszont a hozzászólásokból arra következtetek, hogy nem teljesen érthető, hogy mire gondoltam.

Pl. olyan, hogy berendezek egy szobát gamelésre és kiadom 1 főre, teljes felszereléssel és steam használattal, ahol talán olyan játékokhoz is hozzáfér az én fiókomon, amihez amúgy nem. Nyilván ez kiesik, mert 2018-at írunk és létezik VAC ban is, amit akkor is kaphatok, ha nem én "szorgoskodom" a fiókon, stb.

Szóval valami olyasmiben gondolkodom, ami által megmaradna a fiókom és valami haszon is lenne belőle.

2018. júl. 3. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!