Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehetne kihozni egy több...

Mit lehetne kihozni egy több ezer játékkal rendelkező steam fiókból?

Figyelt kérdés
Néhány éve gyűjtögetem már a játékokat és egy elég szép szám összejött már. Mostanság azon agyalok, hogy minimális szinten hogyan lehetne belőle kivenni egy kis pénzt. Lenne esetleg valakinek ötlete hogy mihez lehetne vele kezdeni? Bármilyen agyszüleményre nyitott vagyok. Előre is köszönöm az ötleteket.

2018. júl. 3. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz, ezt is lopásnak hívják, csak itt ugye pénzt is keresel vele, amitől még rosszabb büntetésre számíthatsz.

A játékok szerződésben, és biztos vagyok a Steam szerződésben is benne van, hogy 3. félnek nem adhatod kölcsönbe se, de pénzt biztosan nem kereshetsz vele.

Teljesen mindegy, hogy legálisan vetted, a szerzőket bevételtől fosztod meg, ami a te zsebedbe megy.


Pár éve az egyik gamer újság melósa volt, majd eladta a sajtos példányokat, jó pénzért. 8 hónapot kapott érte 2 évre felfüggesztve. És akkor még az internet hajnala volt. Most kb. 1 hét alatt kiszúrnak.

2018. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Legyél profi gamer és keressél vele milliárdokat...

SC2 bajnokságon 2 millió euró volt a fődíj!


Legyél profi youtuber a játékvideóiddal és keressél pénzt a nézettséggel és a szponzorokkal!


Esetleg maradhat noob továbbra is, aki kikap mindig és tolja befele a locsolópénzt a játékba, hogy nagyobb sebzésű fegyvereket és EXp bustokat vehessen!


A te életed, te döntésed.

2018. júl. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!