Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mekkora lenne egy erdeklodes...

Mekkora lenne egy erdeklodes egy tetovalo szalonra egy kisebb varosba?

Figyelt kérdés
Kiskőrösön csinalnék egy sajat vallalkozast. Nem is kicsi varos nem is nagy. De nem tudom lenne e cel kozonsegem. Sok fiatal van es sok felnott. Perzse ha mindenki egy 10 perces tetovalasra jonne nem menne tul jol. Jelenleg nincs egy tetovalo szalon sem ott. Szerintetek?

2018. júl. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt mondtad nincs egy tetováló szalon sem kiskőrösön, és rögtön találtam 1-et.

[link]

Ha már lenne egy konkurenciád, már akkor nem biztos, hogy megéri belekezdeni.

2018. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel már van ott szalon, így csak akkor érdemes, ha valamennyire neves tetoválók lennének ott, vagy ha kis, egyszemélyes szalon, akkor nem csak tetoválást vállalnál, hanem testékszerezést, testékszer árusítást és még mondjuk póló készítést is. Persze jó helyen kell legyen a szalon, több településről is könnyen elérhető legyen, parkolási lehetőséggel, internetes felület (legalább egy jobb weblap, ahol rengeteg infót raknál ki...stbstb.). Akkor esetleg.
2018. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a szalon ami a neten van teves

Nincs ott semmi

2018. júl. 8. 21:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Most neztem hogy nem reg nyilt meg hoppa

Hat ez igy gazos

2018. júl. 8. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!