Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan számlázzak multinak?

Gábor t kérdése:

Hogyan számlázzak multinak?

Figyelt kérdés
Eddig elég volt az áfás készpénzes számla.Most lehet lesz egy munkám ahol ez gondolom nem fog működni. Ebben kérnék tanácsot, ha valaki röviden el mondaná.Még semmilyen kapcsolatom nincs a céggel akinek dolgoznék.A könyvelőm meg úgy mondja el bármit kérdezek, hogy csak a fejem fájdul meg tőle. :) Előre is köszönöm , ha valaki tudna segíteni.

2018. júl. 18. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
A multiknak pont ilyen számla kell, mint bárki másnak. Csak esetleg a fizetési mód lesz más.
2018. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld. :)

Idő közben utána kérdeztem a "kapcsolat tartónál"aki egy másik vállalkozás, meg nyugtatott, hogy én csak neki tudok számlázni, mert nem vagyok szerződésben az adott multival.

2018. júl. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!