Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek milyen vállalkozás...

Szerintetek milyen vállalkozási formát kéne választanom?

Figyelt kérdés

Kicsit megrekedtem, mintha pont semmi nem lenne megfelelő. Van egy egyszerűbb webshopom, mindig egyfajta termékkel, amit eléggé visszafogottan tudok jelenleg csinálni, KATA-s Alanyi mentesként üzemeltetek, de ha kivégzem a keretem, akkor sem kerestem vele túl sokat, még akkor sem ha átmegyek áfásba, bár az már egy fokkal jobb.

Azon gondolkodom, hogy bővítem az üzeletet, ötletem lenne hogy mivel kéne, nagyobb webshop, stb, de ahhoz biztos hogy nem lesz jó a KATA, mert év közben ki fog merülni.

Lehet esetleg olyat, hogy még egy áfás KATA-st belevonni, és akkor a keret évi 24m lenne? (van rá ember, aki adná magát ehhez, tudna mindenről, de nem sok dolga lenne). Az már szerintem rendben lenne, de nem tűnik túl megoldhatónak/legálisnak, ezért ezzel nem tervezek komolyabban.

Szerintetek mit kéne tennem? Céget csinálni? Abból mit? Egyelőre úgy néz ki, hogy teljesen egyedül csinálnám. Mi az, amivel nem szívhatom meg, ha mégsem úgy alakul a dolog, ahogy terveztem?



2018. júl. 26. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kiakasztod a 12millat, egy 20ezres könyvelő beleférhetne :-)
2018. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!