Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik olyan weboldal, ahol...

Létezik olyan weboldal, ahol befektetőket találok egy meglévő ötletemre? (200. 000Ft)

Figyelt kérdés

Van pár nagyon jó ötletem, amihez nem is kellene sok pénz. 200.000Ft-ból már bőven eltudnék indulni, ami azért havonta elég szép pénzt hozna vissza...

Ezt most ne úgy értsétek, hogy én semmit nem adok a dologhoz, azon kívül hogy mindent én intézek és a befektetőnek semmit nem kell vele csinálnia...

Elképzelhető hogy van olyan weboldal, ami ezzel foglalkozik? Ha igen, linkeket és tapasztalatokat várok!

Köszönöm!



2018. aug. 10. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Ennyit ad a provident is bármikor.
2018. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
2018. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2/2


Ez az oldal új találmányokra van kitalálva, nem?

Plusz úgy tudom, ez amerikai oldal :/

2018. aug. 10. 22:48
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Teso, mi az ami 200e-bol csak ugy ontja a penzt? Sportfogadas, tuti tippekkel? Vagy siman beleboritod egy lottokombinacioba es imadkozol, hogy bejojjenek a szamaid?


Ha ennyire tuti a tipp, akar szemelyi hitelt is felvehetnel - marmint ha nem lennel kiskoru, igy a kerdes alapjan...

2018. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem lehetne, hogy csak a kérdésemre kapjak választ?

Muszáj minden buta kérdésre válaszolni? :/

Egyébként hol írtam én olyat, hogy csak úgy ontja a pénzt? Most őszintén, szerinted 200.000Ft befektetésből meg lehet gazdagodni...? Te jóóó ééég...

2018. aug. 10. 23:00
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

Oké, tegyük fel, van egy ötleted.

És mondd, a vállalkozóit kiváltottad már? van főállásod, ami mellett vállalkoznál vagy ez lenne a munkád? Mert ha utóbbi, akkor havi 50 ezer ft a minimum adó - szóval az a szépen hozná a pénzt, az nem tudom, mennyire fedezné az adót.

2018. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azta mik vannak :O

Könyvelés meg ingyen van, igaz...?

2018. aug. 11. 00:24
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
200 ezret fél év alatt össze lehet spórolni, plusz ha olyan marha jó ötlet, kb. még a család is összedobja, aztán majd visszafizeted.
2018. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Én adok neked,
2018. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Csak, hogy megértsd...

SENSKI SEM FOG ADNI NEKED 200.000 Ft-ot, olyan közül akik nem ismernek.

Túl kicsi az összeg ahhoz, hogy hiteles legyen.. emellett nem ismerünk, egy noname valaki vagy, aki írhat bármit.


S mivel kicsi az összeg, keresd a családod a problémáddal.


Nincs ilyen oldal sem, ahol magyarok.. ilyen kis befektetéssel foglalkoznak.


1-2 hónap tesco árufeltöltőként, 1 hónap segédmunkásként és megvan rá a pénzed.

Vagy ott a szabadfelhasználású kölcsön.


Eladod a telefonod, cuccaid és reménykedsz, hogy bejöjjön.

2018. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!