Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik olyan weboldal, ahol...

Létezik olyan weboldal, ahol befektetőket találok egy meglévő ötletemre? (200. 000Ft)

Figyelt kérdés

Van pár nagyon jó ötletem, amihez nem is kellene sok pénz. 200.000Ft-ból már bőven eltudnék indulni, ami azért havonta elég szép pénzt hozna vissza...

Ezt most ne úgy értsétek, hogy én semmit nem adok a dologhoz, azon kívül hogy mindent én intézek és a befektetőnek semmit nem kell vele csinálnia...

Elképzelhető hogy van olyan weboldal, ami ezzel foglalkozik? Ha igen, linkeket és tapasztalatokat várok!

Köszönöm!



2018. aug. 10. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

6-os vagyok és van 200 ezer ft-om (minden hónapban kapok ennyit )- de mivel Te kérdésre kérdéssel válaszolsz, meg kioktatsz ezért nem állok szóba Veled. Ha valakivel együtt dolgoznék, az nem ez a fajta "nehéz" figura lenne.


Csak zárójelben: igen, a könyvelés ingyen lenne: mivel az 50 ezer ft a KATA-s vállalkozó adója - ott viszont nem kell semmit könyvelni, mert csak a bevétel számít

2018. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves "hatos"!

Nem egy 15 éves kisgyerek vagyok, akinek valami eszébe jutott és azonnal belevág minden utánajárás nélkül...

És most ne haragudj meg hogy ezt mondom, de semmi újat nem tudtál hozzá tenni a témához. Sőt, sokkal inkább hátráltatsz, mivel a könyvelés abszolút de nincs ingyen, attól még hogy KATA-s vagy...... A havi 50.000-es kiadáson + könyvelésen kívül is van még költsége a KATA-nak....!

Mondok egy új dolgot, van 75.000Ft-ért is KATA, nem csak 50.000Ft-ért. Esetleg ha valamikor tervezel kiváltani és gondolsz a nyugdíjas éveidre is, érdemes lesz megfontolni. A többit majd a könyvelő elmondja neked is.

Hidd el, nagyon nem vagyok én "nehéz figura", de nem a feltett kérdésemre kaptam választ + téves információkkal láttál el. Nincs ezzel semmi probléma, én se vagyok wikipédia, hogy mindent tudjak. Ezért kérdezek, mielőtt cselekszek :)


Ezt pedig a többieknek üzenem! Láttam a postaládám, kapom sorba az üzeneteket, de nem volt még időm megnézni!


AZT PEDIG HOZZÁ TESZEM AZ EGÉSZ TÉMÁHOZ.... Láttam az interneten, hogy rengetegen keresnek befektetőket. Több ezren. Mindenhol milliókat és milliárdokat kérnek, a világ legnagyobb ötleteire.

Itt nem erről van szó! Én mindössze 200.000Ft-ra keresek befektetőt, amiből nem leszel gazdag, nem kell ezután felmondanod a meglévő munkahelyeden, nem fogsz tudni egy luxusautót venni belőle.... Mert gondolhatjátok, hogy 200.000Ft-al nem a világot akarom megváltani. Viszont ha legalább havi 50.000.Ft-50.000Ft-ot keresünk vele, úgy hogy neked semmivel nem kell foglalkoznod, az szerintem már teljesen jó. (bár remélem nem csak ennyit fogunk!)


Ha valakit ezek után is érdekel a téma, akkor írjon és válaszolok!

2018. aug. 11. 18:51
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves "hatos"!

És most ne haragudj meg hogy ezt mondom, de semmi újat nem tudtál hozzá tenni a témához. "


Tényleg? Az nem hozzátevés a témához, hogy azt mondom, van 200 ezer ft-om, tehát akár az is lehetek, akit keresel (befektető)?

nem mellesleg már vállalkozó vagyok, tehát nekem semmi plusz költséget nem jelent :-)


"Sőt, sokkal inkább hátráltatsz, mivel a könyvelés abszolút de nincs ingyen, attól még hogy KATA-s vagy...... A havi 50.000-es kiadáson + könyvelésen kívül is van még költsége a KATA-nak....!"


Úgy látom, megint Te oktatsz arról, amit én is jól tudok. milyen költségei vannak.


"Mondok egy új dolgot, van 75.000Ft-ért is KATA, nem csak 50.000Ft-ért. Esetleg ha valamikor tervezel kiváltani és gondolsz a nyugdíjas éveidre is, érdemes lesz megfontolni. A többit majd a könyvelő elmondja neked is."

1.- nem új dolog, jól tudom,

2.- mellékfoglalkozású KATA-s vagyok - szóval nem kell erőlködni :-)


"Hidd el, nagyon nem vagyok én "nehéz figura", de nem a feltett kérdésemre kaptam választ + téves információkkal láttál el."

Mégis miféle téves információkkal láttalak el?


De tudod, mit, nem is kell válaszolnod, mert az alábbi szövegből elég világosan kiderül, hogy be akarsz palizni embereket valami MLM vagy hasonlóra, esetleg dropshipping, stb.



"Itt nem erről van szó! Én mindössze 200.000Ft-ra keresek befektetőt, amiből nem leszel gazdag, nem kell ezután felmondanod a meglévő munkahelyeden, nem fogsz tudni egy luxusautót venni belőle....


Ha valakit ezek után is érdekel a téma, akkor írjon és válaszolok!"


Ha meg nem 15 éves kisgyerek vagy, akkor - ahogy írták is: menje el dolgozni, ha még nem teszed, aztán spórolj össze annyit és valósítsd meg - ennyi.

2018. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Volt idő, amikor még én is hittem a mesékbe... Ezt az MLM rendszeres szövegre értem. Szerintem mindenkit legalább egyszer betudtak palizni MLM-el.

Dropshipping. Hmm. Nem sok ilyen oldalt ismerek, de a BigBuy-nál egész jónak tűntek a feltételek. Aztán ki is ábrándulsz, ha rákérdezel a részletekre (nem a tagsági díj miatt).


Hidd el, hétfőtől vasárnapig dolgozok. Fizetem én is a kis hitelem, + az autóm + kiadások.... Feljebb írta valaki, hogy Ő havonta megkeres 200.000-et. Ez mind szép és jó. Én átlagba 210.000-et keresek egy hónapba (nem mindig!!!), mégse jövök ki hó végére pénzzel a zsebembe, pedig már olyan spúr lettem, hogy én szégyenlem a pofámat.... Ennél többet sajnos nem tudok összehozni egy hónapba, de ez még kevés. Ezért kell a befektető. Vannak nagy terveim is, de azokat már egyedül szeretném elérni. Aztán kitudja....


Az én "alapelvem", először legyen több kicsi fix láb, aztán vágjunk bele a nagyba. Lehet hogy butaság, de nagyon sokszor buktam már el, és pont ezért mert mindig csak egy dologra alapoztam. Ha van 3 dolog, ami fejenként mondjuk tud hozni 50-60 ezret havonta, az már nagyon jónak mondható. Természetesen csak arra jó, hogy fő állás mellett azt a pénzt teszed félre és majd belevágsz egy nagy ötletbe.


Amúgy meg... Tényleg nem kötekedésből... De nagyobb esélyt látok rá, hogy találok befektetőt 200.000Ft-ra, mint pl 4.000.000Ft-ra.

Plusz az ötletem olyan, ha mégse jön be, nem bukod a pénzed.

2018. aug. 11. 19:45
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

"Plusz az ötletem olyan, ha mégse jön be, nem bukod a pénzed."


Mert, te bukód el nekik :)


Még mindig nem írtad miről lenne szó, csak nyomod a sallangot a semmiről!

2018. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet hogy butaság, de nagyon sokszor buktam már el, és pont ezért mert mindig csak egy dologra alapoztam"


Vagy azért, mert nem értettél hozzá, nem volt marketing, üzleti terv, stb. Mindenesetre ezzel nem segíted elő a dolgot - hiszen akkor jó eséllyel gondolhatom, hogy most is bebukod/bebukja a szponzor azt pénzt...


"Ha van 3 dolog, ami fejenként mondjuk tud hozni 50-60 ezret havonta, az már nagyon jónak mondható."


Na ez az első olyan mondatod, amiben van valami igazság - a több lábon állás fontos tényező. Azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy 200 ezer ft-ból egyszerre 3 lábon is lehetne állni, úgy, hogy közben havi 50-60 ezret hoz.

2018. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Te olyan h*lye vagy, hogy az már fáj..... Jó hogy már nem arra forgatod ki a soraim, hogy a 200.000-ből milliárdokat csinálok.

Hol írtam olyat, hogy én 200.00ból 3 ötletet hozok ki...???

Te komolyan azt hiszed, azért mert van 200.000Ft a zsebedben, te vagy az én világmegváltóm?

Mért nem foglalkozol a saját vállalkozásoddal, ahelyett hogy azon töröd az agyad órákig,mivel vágj nekem vissza.... Ha nem főállásba csinálod, akkor lenne még hova fejlődnöd, nem...?

Leírtam, hogy én is beszállok az egész dologba. Honnan tudod én mivel, és mennyivel szállok be....? Áruld már el nekem!

2018. aug. 13. 02:38
 18/20 anonim ***** válasza:
Én adok. Keress meg
2018. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, mondom én, hogy arrogáns vagy.

Látatlanban vagdalkozol, sértegetsz. Ha kicsit együttműködőbb lettél volna, akkor beszélhettünk volna a dologról, de nem, hát nem.

És nem, nincs nagy mellényem 200 ezer ft-tól - hiszen nem egy nagy pénz.

No, de léptem is, nem pazarlom tovább az időm.

2018. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező kulcstartó árusítással foglalkozó ötlethez keres befektetőt, azt hiszem ezzel még nem spoilereztem le.


Csak azért írom le, hátha ez alapján jobban rálátnak a válaszolók és ha valaki lát benne üzleti potenciált, létrejöhet a segítség.


Sok sikert kívánok!

2018. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!