Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozó szeretnék lenni. A...

Vállalkozó szeretnék lenni. A gyerekek miatt nem tudok elhelyezkedni. Milyen webaruhazat hianyoltok? Ebben a gondolkodok.

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Semmilyet.


Szerintem gondolkodj másban.

2018. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen kérdés után semmilyent, mivel nem értesz semmihez, piackutatást sem tudsz végezni. Nem, a gyk-n ezt a kérdést feltenni nem az.
2018. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Én unikornis kaki akarok venni, tessék megvan a válasz, rakd bele minden pénzed és kezd el árulni
2018. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
nyiss egy videótékát.
2018. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Mindenféle webáruház van, köszi.
2018. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom h mindenféle van,de mégis mi az ami még jöhetne. Kézimunka varras?
2018. aug. 12. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Baba webáruházat.Ruházat, babaápolás, babaetető felszerelés, játékokat, könyveket, babaszoba dekoráció, pelenka stb. Az anyukák a gyerek mellett sokat vannak otthon, és inkább rendelnek neten.

Persze van már pár ilyen webáruház, de talán akad piaci rés, vagy tudsz magadnak fúrni. Pontosabban be kellene lőni, hogy milyen termékekre specializálódsz, és hol szerzed be.

2018. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!