Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Felvagottas uzletbe vágjak...

Felvagottas uzletbe vágjak bele? Szerintem nem lehet rossz.

Figyelt kérdés

Szoval 6eve vagyok alkalmazott egy piacon lévő felvagottas üzletben a főnököm nyugdíjba vonul ,és el akarja adni a boltot,és arra gondoltam megveszem tőle,50%arresel dolgozik kb ,havi bevétel 3-4millio ,bérleti díj 400.ezer ,egymagam csinalnam ,szerintetek mennyi maradna meg havonta ?

5milliot ker a boltert.a felet kifizettem masik felet havi 100/e torlesztem



2018. aug. 12. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
HA ennyire nem vagy tisztában az üzletvezetés anyagi oldalával, akkor mielött belevágsz, keress egy jó könyvelöt és vele számoltasd át az egészet.
2018. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Valszeg nem megy olyan jól, ha inkább eladja ahelyett, hogy maga helyett felvenne valakit melléd.
2018. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most vagy nem tudok olvasni vagy elírtál valamit:


"Felvagottas uzletbe vágjak bele?"

5milliot ker a boltert.a felet kifizettem masik felet havi 100/e torlesztem.


Ha már a felét kifizetted (múlt idő) akkor mihez kérsz tanácsot?


"egymagam csinalnam "

Van boltvezető végzettséged?

Vannak vállalkozói ismereteid?

Tudod, mennyi adót kell fizetni havonta magad után? Ha felveszel egy alkalmazottat, akkor az meg havonta min. 200 ezerrel megdobja a kiadásaidat.


És amikor valamilyen hivatalos dolgot kell intézned, akkor ki fog a pult mögé állni?

A minap a sarki gyrosos zárva volt - kiderült, hogy kikapcsolták a villanyát és be kellett mennie az ELMÜ-be ügyintézni, ezért egész nap zárva volt.

2018. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te írod "50%arresel dolgozik kb ,havi bevétel 3-4millio ,bérleti díj 400.ezer ", akkor az áfa, a bérleti díj, a járulékok és béred kifizetése után marad 300e-700e között, ebből nyereségadót fizet és marad 210e-490e között neki, ha magának nem fizet bért!


A te bérköltségedet 250e-el számoltam, járulékokkal együtt és csak te kapsz bért a cégben, ha többen vagytok már borul a bili!


Vegyük az optimális esetet csak neked fizet bért és 4m Ft a bevétele és valóban 50%-os az árrés, beletol havi 300 óra melót és keres 490e-et havonta.

-----


Mi a cég neve??? Abban az esetben persze, ha nem ismét egy fantáziakérdésedről van szó :)

2018. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!