Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás tervezek...

Saját vállalkozás tervezek takarító szolgálatot nem tudom hogy nagyobb cégeket hogy keressek meg, van valami pályázatfigyelő oldal vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki mondaná hogy ezt nem így kell elkezdeni tudom hogy kisebb munkáim lesznek mert ezért kell a vállalkozás,csak szeretnék egy két céget is elérni.Előre is köszi a komoly válaszokat.
2018. aug. 14. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen vállalkozási formát tervezel, de pl. egyéni vállalkozóként nem igazán lesz esélyed, cégek pályáztatáson nem nagyon állnak szóba egyéni vállalkozóval: ahhoz minimum egyéni cégnek kellene lenned. Ráadásul nem könnyű újként betörni a piacra: sok helyen már előre lehet tudni, ki lesz a nyertes.
2018. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen e.v leszek kis munkáimból kiindulva ez éri meg a legjobban.És a pályázatokról nekem is ez volt a véleményem hogy úgyis el van döntve ki nyer.Köszönöm a választ
2018. aug. 14. 09:03
 3/4 anonim válasza:
Elnézést az offért de lenne egy kérdésem ,én magánlakások takarításával foglalkozom de annyi megkeresésem van hogy ha 15 napos lenne egy munkahét akkor is minden nap ki lenne töltve.Arra gondoltam ki váltom az egyéni vállalkozóit és keresek egy alkalmazotatt de nem látom át a hátteret adózást stb...ha pl netto 1700 ft os óra díj áron vállalok plussz munkát akkor abból fizetem ki az alkalmazotatt vagy ilyenkor magasabb óradíj is kérhető ha számlát adok...?Arra lennék kíváncsi hogy éri meg egyáltalán,fizetni a járulékokat stb stb
2018. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, ne haragudj, de legjobb lenne, ha keresnél egy könyvelőt, akivel alaposan átbeszélnétek a dolgot.

nem olyan egyszerű, hogy itt most 2 mondatban leírjuk ezt.

2018. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!