Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Takarító vállalkozás. Hogy...

Takarító vállalkozás. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlotta, hogy a munkaügyi által lehet vállalkozást indítani ami vissza nem térítendő max. 6 hónapig 13700ft körüli összeg lenne amiből a katát kéne fizetni ami 50000ft fixen. Arra gondoltam, hogy megpróbálkoznák egy takarító vállalkozással (takarítottam már pár helyen és nem volt rám panasz) viszont nem igazán tudom, hogy kezdjek hozzá (a munkaügyiből a papírokat amiket ki kell tölteni kikérem már), mennyi pénzt kérjek egy takarításért? Hirdetni hol érdemes? Számlát hol vegyek és hogy kell normálisan kitölteni hogy ne büntetessenek meg? Minden érdekelne amit ezzel kapcsolatos. Segítségeteket előre is köszönöm :)

2018. máj. 3. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát így ne kezdjél bele semmibe.
2018. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kompetenciával és üzleti tervvel.
2018. máj. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj az oldal tulajdonosainak, hogy cserélje le a kérdésgyártó embereit, mert egyre vészesebb a színvonal.
2018. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugy látom ti se tudjátok.. Akkor minek szóltok hozzá?
2018. máj. 16. 08:01
 5/5 Renáta9094 válasza:
Szia. Érdemben nem tudok hozzá szólni, mert én is most állok előtte, hogy szeretnék egy takarítói vállalkozást beindítani. Neked sikerült elindulnod vagy hagytad a fenébe? Ha sikerült akkor tudnánk pár szót váltani? Előre is köszi ha válaszolsz.
2021. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!