Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjek neki egy saját...

Hogyan kezdjek neki egy saját vallakozásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Indítani szeretnék egy saját vállalkozást ami mellett dolgozni szeretnék főállásban.

A célom csupán egy kis plusz pénz lenne nem a meggazdagodni ami elsőnek beugrik róla talán hogy pálinkát főznék vevők megvolnának rá.

A másik ötletem az egy kerékpár szervíz/üzlet volna a vevői kör itt is megvan.

A bevétel nyilván nem lenne túl sok havi 100 ft körüli.

De úgy tudom hogy rengeteg adókedvezmény van illetve lehet költségelni is a kiadásokat.

Az értelmes segítő válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 14. 21:43
 1/2 anonim válasza:
én egy online vállalkozást tudnék ajánlani. Ha érdekelne hogy kellene irj rám, szivesen bemutatom
2020. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Online vállalkozást el lehet kezdeni akár 0 forintból is, pl: affiliate marketing, lehetőleg angol nyelű piacon.

Szinte minden blog és weboldal ezt csinálja, de nem muszáj weboldalt sem csinálni, legfeljebb célirányos, nagyon-nagyon egyszerű oldalt, amihez kezdetben magad szervezed a forgalmat webes jelenléttel, ingyen.

2020. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!