Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri saját költöztetö céget...

Megéri saját költöztetö céget csinálni?

Figyelt kérdés

Vagy egyéni vállalkozásban,költöztetést. Csináltam már rakodoként, de az nem fizrtett tul jol. Tapasztalat van benne, lenne rá kocsi is, csak megéri?

Mert nagyon sok van beloluk,mondjuk sok olyan is aki nem ért hozzá.

Milliomos nem lehetnék belöle azr tudom,de egy viszonylag kicsit átlag feletti pénzt kb most mondok egy összeger havi 600-700 ezret tisztán össze lehet vele szedni?


2018. aug. 16. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Győrben egy ismerősöm 600 000 Ft-ot keres havonta kisteherautóval való költöztetéssel.
2018. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hol? Országosan? Akkor annyit össze tudnál szedni.

Én nem kezdenék bele, mert itt a környéken 3 havonta egyszer költözik valaki...

2018. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Országosan költöztetnék igen
2018. aug. 17. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg állandóan veszekednél a tulajdonosokkal hogy te törted el a 20 éve törött kredencüket meg ilyenek.
2018. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalt rakodo és kocsin is renddztem,tanultam sokaktol,tehát ilyen hogy eltörik meg stb. Nem lenne
2018. aug. 17. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
persze hogy nem te törnéd el hanem rád fognák hogy te törted el a törött cuccaikat, de ha nem érted miről beszélek akkor még életedben nem költöztettél.
2018. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak ilyenek ezért kell öket lefotoznk,a törötteket vagy már elöre szolni hogy ez törött,igy nem fogja a költöztetöre kenni
2018. aug. 18. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!