Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóvá válás...

Egyéni vállalkozóvá válás így? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Vállalkozási és bérügyintéző szakképzettséggel szeretnék egyéni vállalkozóként elsősorban kisebb cégeknek bérszámfejtést, munkaügyi ügyintézést, stb vállalni. KATA-sként kezdeném, és mindenképp alanyi adómentes lennék. Szerintetek működhet? Illetve hol és hogyan kéne hirdetést feladnom, vagy cégeket keresnem magamnak? Előre is köszönöm! :)
2018. aug. 18. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtobb cegnek van erre embere. Ahol nincs, ott pedig kapcsolatok, ajalnas alapjan.
2018. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sandol ***** válasza:

Szia!


Szerintem a kisebb cégek könyvelői megcsinálják a bérszámfejtést is. Legalábbis nálunk könyvelés-bérszámfejtés van, nem tudom, hogy lenne-e kereslet külön bérszámfejtőre. Mostmár kezdenek beindulni a bérszámfejtő irodák is, mert kezd egyre több lenni a munkaügyi feladat.

Szerintem mérd fel előbb, hogy mennyire lenne kereslet.

2018. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!