Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ezért tényleg fel jelenthetnek?

Ezért tényleg fel jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Indítani akarok egy saját vállalkozást, viszont nem en dolgoznék benne Ezert hirdettem magam Facebookon, mert szuksegem van egy alkalmazottra. Kivancsi voltam az emberek véleményére igy hirdettem a vállalkozást, de odairtam, hogy meg nem lehet igénybe venni, csak kesobb, varom az érdeklődőket meg keresek hozza embereket. Tehat penzt sem kertem. Es jon egy idos bácsi, hogy ez büntetőjogi kategória. Ilyet nem lehet. Tenyleg rosszat csinaltam? De semmit nem csinaltam

2018. aug. 30. 14:48
 1/6 anonim válasza:
Dehogyis. Nem csináltál semmit, csak kérdezel. Ez az öreg valami Fontoskodó János lehetett, ne is hallgass rá.
2018. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is igy gondoltam, de azt mondta feljelent, mivel hirdetek egy vállalkozást, amit meg nem indítottam el. Mondtam, hogy nem lehet igénybe venni meg, csak felmerem az érdeklődőket, Es keresek alkalmazottat. Penzt sem kertem Es akkor fenyeget engem.
2018. aug. 30. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
öreg csak szokásos kötekedő, ezer ilyennel fogsz találkozni vállalkozásod során.
2018. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi rosszat nem tettél, a kötekedő sem fog felnyomni mert ő is tudja hogy hülyeséget beszél, és a hatóságok félrevezetés miatt őt húznák meg. Az ilyen embereknek az a céljuk hogy rád ijesszenek, vagy egy hozzád hasonló cégnek egyik vezetője aki lehet kamu profillal akar megijeszteni hogy ne legyen konkurenciája.

Nyugodj meg, nincs semmi probléma, és ilyenből lesz még bőven ahogyan írták.

2018. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi. Nem csaltál ki senkitől pénzt ki meg semmi. Bármit hirdethetsz ami nem illegális termék, szolgáltatás.


Egy figyelemfelkeltés sosem rossz, azonban akkor úgy reklámozd, hogy egyértelmű legyen! Hamarosan elérhető! vagy Hamarosan nyitunk! vagy valami :D

2018. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg végre az egybe és különírandó szavakat, mielőtt a következő hasonló kamut beírod.
2018. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!