Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kamionos vállalkozás - fuvaroz...

Kamionos vállalkozás - fuvarozási cég alapítás?

Figyelt kérdés
3 testvér 6 kamionnal tervez belföld-külföld kamionos céget alapítani. 25-28 évesek. 5 évnyi tapasztalattal. Szerintetek a mai modern társadalom kapó lenne egy új cégre, vagy a régi megszokottakat használnák úgyis és a kicsi kezdők csak elenyésznek idővel.
2018. okt. 1. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kamionnal: furgon vagy 24 to-s? milyen tapasztalattal- sofőr vagy céges?


Szóval nem egyértelmű a kérdésed.

2018. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24 tonnás ponyvásak és 1 sofőri tapasztalattal rendelkező a másik pedig logisztikai tapasztalattal rendelkezik (cégnél dolgozott ahol a fuvarokat intézte) a 3. csak a pénzt adja.
2018. okt. 1. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
A férjemnek volt ilyen vállalkozása pár évig, állandó stressz és káosz volt az életünk. Ha jól csinálod van benne pénz, csak nincs életed. Nagyon örülök, hogy már nem ezt csinálja.
2018. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kire bízod rá a kocsit? Sofőrhiány van. Mennyit fizetnek? A jobb sofőrök külföldre mennek. Napi nettó 80 euró (de inkább 90 - 100) alatt én szóba sem állnék egy céggel.


5 évig egy egyautós maszekkal melóztam, a főnököm és én váltottuk egymást. Ismertük egymást már korábban, jól kijöttünk, ezzel együtt nem könnyű egy kis cégnek, cégnél. Ha egy nagy cégnél valami törik, elromlik, oké, menj ebbe és ebbe a szervízbe. Egy kis cégnél minden fillér húsbavágó.

2018. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát igen, itt a legnagyobb gond a sofőrrel van, ha nem adsz elég pénzt a normálisok nem nagyon fognak jönni, marad a legallja, aki egy tahó és rossz esetben még össze is töri az autót... szerintem 500 a minimum, ez alatt nem nagyon találsz rendes sofőrt, főleg hogy új cég gondolom nem egyből a nagyfülkés merciket veszitek majd, hanem a kismillió kilóméteres kis-középfülkés renault vagy ivecocak, én pl tuti nem mennék olyan helyre dolgozni ahol ilyen szar kocsik vannak :D Tök mind1, hogy hetelős vagy uniós, akkor is középfülkés a minimum, ha már benne kell lakni.


Szerintem ilyen nagyba kezdeni nem éri meg, 1-2 autóval esetleg és meglátjátok hogy alakul, ja és az autókból is szerintem az újakat érdemes venni, akár részletre, mert kezdvezőbbek a pályadíjak, a szervizelést vállalja a cég, és kevesebb gond is van a kocsikkal. Na meg persze ha nem megy a bolt akkor könnyebben el lehet adni. Látom a hirdetéseket hogy csak mert v8-as Scania, 800 000 km-el, és 50 60 ezer eurókat kérnek érte, ki a tököm olyan hülye hogy megvegye ezt a lepusztult bóvlit ennyi pénzért :D

2018. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Egyedi kamionszőnyeg válasza:
Mi elkezdünk egyet, igaz nem fuvarozás de azzal kapcsolatos. Egyedi Kamion Szőnyegeket készítünk. De az a véleményem a fuvarozásról, hogy sokszor banknak néik a fuvarozot.
2018. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!