Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinek hogy jött be a számítása...

Kinek hogy jött be a számítása az FLP (forever living product-nál)?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem...

2018. okt. 3. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Ha most regisztráltál. Egy minimum megrendeléssel, vagy 2 ponttal gratulálok. Decemberben a színpadon a helyed. :) Nos, ha az itteni válaszokra akarod megalapozni azt, hogy jól döntöttél e, akkor jobb ha fel is hagysz a hálózatépítéssel. :) Mert itt nagyon kicsi valószínűséggel kapsz pozitív választ. Minden fontos kérdésed ott tedd fel, aki megmutatta Neked az FLP-t. Bízom benne, hogy a felsővonalad, rendelkezik megfelelő háttérrel. Mindenben kérd ki a szponzid, vezetőd tanácsát, rágd a fülit. :) Tanuld meg a termékeket, használd. Itt a siker a hozzá állásodon múlik, hogy van e elég erős célod. Ha nincs cél, akkor előbb utóbb léggömb leszel a rendszerben. Sajnos. Mielőbb szerezd be Don Failla 45másodperces prezentáció című könyvét. Nekem óriási nagy segítség volt abban, hogy megtudjam mi is az MLM. A hálózatépítésben nem az eltöltött időre kapsz pénzt, csakis a teljesítményre. Ja és ne eladni akarj hanem hálózatot építeni. Abban van a sok pénz, elismerés, utazás, jutalom.

Sok sikert kívánok neked, ne add fel soha, mert nem az fizeti ki a számláidat, aki kinevet téged, mert ilyennel foglalkozol. :)

2018. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Gratu neked, és a szektás idiótának is. Szomorú, hogy ennyire buta valaki, hogy még mindig hagyja kihasználni magát és hagyja pöffeszkedni az ilyen idiótákat, mint az első. A piramis, vagy mlm csakis az alattad lévő kiszipolyozásán, átverésén alapul. Meg is mondta az első, a termék semmit nem ér, nincs szerepe, csak a beszervezés a lényeg. Egymásnak fizettek. Persze aki felül van, annak jó, annak működik a rendszer. Na, sok sikert...
2018. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Ja, és mást meg ne kérdezz, csak szektatagot!
2018. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Ez igen micsoda nagyszerű válasz!

Az FLP idén lett 40 éves. Szerinted 40 évig át lehet verni embereket bűntetlenül. A piramis illegális a multi level pedig legális. Kapcsolatokon alapuló válallkozási forma. Nem beszervezni, és nem meggyőzni kell embereket, hanem egy hálózatépítő célja az, hogy megtanítsa az alsóvonalát arra amit ő már tud. Ezen mindenki nyer. Persze aki bele fekteti a munkát. Sajnos igen sok emberke aki elkezd hálózatot építeni gyorsan rá akar mindenkit beszélni, vagy nagyon el akar neki adni. Tehát a multi levelben CSAK akkor leszel sikeres ha MÁSOKAT sikeressé teszel. És ehhez a legjobb választás szerintem a Forever. Bár biztosan vannak más cégek is amik jók. Ja és igen, szívesen vagyok egy olyan 'szekta' tagja ahol támogatnak, megértenek, és segítenek nekem abban, hogy egy szabad, és független életet élhessek.

Ezt egy alkalmazotti lét Soha nem fogja megadni.

2018. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ezek lényege az hogy olyan terméket ami máshol is kapható 50%-100%-kal drágábban kell eladnod, tehát átversz embereket, hogy megvegyék a túlárazott vackot. Ebből a haszonkulcsból fizetnek neked és a feletted levőknek.


És új tudsz a legnagyobb hasznot húzni ha te is beszervezel további ügynököket akik helyetted sózzák rá a túlárazott szarokat a balekokra.

2018. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Át lehet sajnos verni igen, nevezd ahogy akarod. Sok szerencsétlen 18-20 éves tapasztalatlan diák kiszabadul évente a suliból, könnyű megvezetni őket a sok maszlaggal meg a pénzek ígéretével. Bedaráljátok őket, kiszedtek belőlük annyit amennyit lehet, aztán jön a következő turnus. Baromira szánalmas ez az egész. Szégyen. Szabadság, persze :D Ne nevettes.
2018. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
A multi level nem a gyors meggazdagodás válallkozása! Tudom, hogy itt aztán nagyon sok okos ember van. Tudja, hogy a Forevernél csak gonosz lehúzó ügynökök vannak. Viszont ha átbaszás az egész azt mondja már meg nekem valaki, hogy Magyarországon miért nem csukták már le azokat akik igen komoly vezetők a régióban? Ha ennyire átvágás.
2018. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Saját magam regisztráltam be! Jó lenne egy kis segítség, hogy hogyan is fogjak majd a hálózatépítéshez. tud nekem segíteni valaki?
2018. okt. 3. 23:20
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Ha saját magad regisztráltál be, akkor is valakihez kellett, aki a szponzorod, aki segít.Vele célszerű megbeszélned a részleteket.Sok sikert!

2018. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
Igen ez igaz erre én is kíváncsi lennék. Persze ha egy nem aktív üzletépítő kódját használtad fel, akkor sajnos nincs aki segítsen. Nem véletlenül multi a neve. Olyan ez mint az MMO játékok, hogy több személyes. :)
2018. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!