Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinek hogy jött be a számítása...

Kinek hogy jött be a számítása az FLP (forever living product-nál)?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem...

2018. okt. 3. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%

Vannak szemináriumok, CD-k, könyvek stb. Rengeteg dologból tudsz tanulni. A youtube tele van ilyenekkel, pl ajánlom Tonk Emilt, Brian Tracy-t, Bodo Shaffert (mondjuk ő pénzügyi tanácsadó, de szükséged lesz rá), és van az FLP-nek saját csatornája, ahol sok előadás elérhető.


Én más területen vagyok értékesítő, de ez egy külön szakma ezt nem tanítják semmilyen akkreditált képzésen. A hálózatépítést meg pláne nem. Csak úgy tudod megtanulni, hogyha aktívan csinálod és olvasol, figyelsz, hallgatsz stb. Sok pofont fogsz kapni erre készülj fel.

Sok munka és sok kitartás kell hozzá. Őszintén kívánok neked sok sikert és, hogy találd meg az utad. :)

Nekem más utam van, viszont a termékeket használom.

2018. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Anyámék beszálltak 1990-ben egy ilyenbe, 4 embernek adták tovább a tutit, akkor 5e volt a kezdőcsomagos baromság (édesanyám anno keresett havi 3600-at a munkahelyén)...


Az egyik ürge (ő adott fel egy újsághirdetést, hogy be szeretne szállni) még 20 év után is a nyakunkra járt, neki ráment a házassága, háza, állása mindene. A b444rom belépett, majd saját magát léptette be ismét maga alá, mindezt jelzálog hitelből a gyors meggazdagodás reményében.


Hozzánk becsorgott összesen 24e Ft, lett 1 hűtőnk és nekem egy bicikli a költségeken felül.

2018. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

"Viszont ha átbaszás az egész azt mondja már meg nekem valaki, hogy Magyarországon miért nem csukták már le azokat akik igen komoly vezetők a régióban? Ha ennyire átvágás."


Mivel alapvetően nem törvénytelen. De attól még átvered az embereket hogy olyat sózol rájuk amit máshol fele annyiért lehet megvenni.


És ezt ugye nehéz bizonyítani ha te személyesen azt állítottad hogy máshol nincs ilyen termék miközben van hogy megvegye dupla áru szart. Azért nincs tévében reklámozva mert akkor már büntetnék is érte a valótlan hirdetésért.

2018. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha érdekel egy őszinte és tárgyilagos vélemény, akkor kérdezz nyugodtan. 1 éve nézegettem én is a posztjaikat stb. és gondolkodtam, hogy belevágjak-e. Majd úgy döntöttem kipróbálom, adok neki egy esélyt meg magamnak is. Én abból indultam ki, hogy eleve a közösségi média egy nagy érték, tehát ha mégsem foglalkozok majd vele tovább, akkor is az Én márka építés jól jön, később bármilyen más saját terméket, vagy szolgáltatást könnyebb lesz eljuttatnom a közönséghez, ha van egy kiépített kör már.

Meg a marketingterv igazából vonzó, a csopiban pedig rengeteg videó van, hogy aki komolyan csinálja 1-1,5 éven belül eléri a havi 500.000 Ft-s szintet. Nekem a passzív jövedelem forrás a célom ezért indultam.

Szerintem ha hiszel magadban és követed amit mondanak, akkor sikerül. De kell hozzá pár hónap, gondolom ez egyértelmű.

Bár nem tudom, én úgy voltam vele, hogy ha csak 1,5 év múlva is érem el, de mellékesben keresek stabilan 500.000 Ft-t azért az nem semmi.


Szóval ha bármi kérdésed van, írj, mert nekem is sokat segítettek az őszinte és releváns vélemények.

Üdv.

2021. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!