Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a Forever Living Product tönkretette az életét? Vagy ismertek ilyen embert?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 09:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
61%
Hogy tudja tönkretenni az életed egy termék? A kenyér sem döntött romokban senki a glutén érzékenyeken kívül.
2017. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ez nem egy termék, hanem egy hálózat. Ha a kérdést sem érted, butaságot miért irsz?
2017. dec. 25. 09:57
 3/42 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan tudom, hogy mi az. Tudod mi a butaság? Beszállni egy MLM-be. Bár továbbra sem tiszta, hogy lehet ezzel tönkretenni az életed. Azonkívül, hogy az összes ismerősöd utál utána.
2017. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Nem én szálltam be.

Nem úgy tűnik, hogy tudod.

Ha megutálnak, az is kihatással van az életedre...

De másodjára sem sikerült a kérdésre válaszolni.

Ha nem ismersz ilyen embert, akkor ez a kérdés nem neked szólt.

2017. dec. 25. 10:45
 5/42 anonim ***** válasza:
78%

Én konkrétan egyik ex-FLP-s (vagy egyéb ex-MLM-es) ismerősömre se mondanám, hogy tönkretette az életét. Legfeljebb elpazarolt egy csomó időt, pénzt, rosszabb esetben barátokat.


De azért eddig mindenkinek volt annyi esze, hogy időben kiszálljon, ha nem ment.

2017. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 25. 11:30
 7/42 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nincs mindenkinek annyi esze, hogy kiszálljon pl. itt a kérdező is!
2017. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

É be sem léptem.

De valaki, aki fontos (volt) nekem, igen.

És már nem ugyanaz az ember.


Nem kéne okoskodni, ha nem vagy képes a kérdésre válaszolni.

2017. dec. 25. 12:42
 9/42 A kérdező kommentje:

Kedves édesanyád a hülye.

Kifejteni nem mindent kötelező, érthető a kérdés.

Ha nem tudsilyen emberről, akkor nem kell válaszolni, ennyi!

Én ismerem azt az embert, akiről írok, de ő nem látja, hogy mit művelnek vele.

Gondolom, járt már így más is.

Aki tudja, miről beszélek, az érti a kérdést, aki meg nem, az lapozzon tovább, ilyen egyszerű.

Érdekes, a két privát válaszolónak nem kellett kifejteni, mert képesek voltak értelmezni.

Lépjél tovább olyan kérdésre, ami megfelel az értelmi képességeidnek, ha ez ekkora problémát okoz.

Egy ember életét nem csak egyféleképpen lehet tönkretenni, és mivel mások tapasztalataira voltam kíváncsi, nem volt mit kifejteni, okoska.

2017. dec. 25. 13:46
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező a kérdésed igen/nem -es eldöntendő kérdés, nem pedig kifejtős, tehát eleve értelmetlen!


A hőzöngésedet elkerülendő a kérdéseidre is válaszolok:

1. Megválaszolhatatlan!

2. Igen!

2017. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!