Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanál...

Milyen vállalkozást indítanál 3 millió forintból a lentieket figyelembe véve?

Figyelt kérdés

Tényezők:

Nincs hozzá végzettséged.

Nincs tulajdonodban hely hozzá.

3 milliód viszont van.

Nagy városok 50km-es körzetben találhatóak.

20 ezer fős városról van szó.



A fiatalok arra panaszkodnak, hogy nincs jó bulizó hely, a szülők arra, hogy a kisgyermekeknek nincs semmi. Még játszótér sem. A lényeg, hogy a polgárok szerint semmi nincsen.

Ami van: pékségek, cukrászdák, kis ABC-k, gyrosos büfék, pizzéria, éttermek, virágboltok, műszaki cikkes bolt, villanyos bolt, művelődési központ, ruházati boltok, cipő bolt, fodrászatok, kozmetikák, körmös szalonok.

Nagyjából ennyi. A fantázia szabad, várom az ötleteket.


Nekem egyedül annyi jutott eszembe, hogy egy olyan hely kellene, ahol kicsik és nagyok is egyaránt jól szórakozhatnak. Ne kerüljön sokba a vendégnek, mert az embereknek sok pénzük nincs.



2018. nov. 27. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Eloszor is van egy cel kozonseg azt kene eldontened. Eleg valoszinu, hogy vagy a fiatalokat veszed celba vahy a kisgyerekeseket. Szerinted a ketto kozul melyik csoportnak nagyobb a hajlandosaga fizetni illetve a keresetuk mekkora?


Masreszt ha vendeglato egyseget uzemeltetsz es nincs hozza vegzettseged akkor alkalmazottat kell felvenni.


De, hogy valaszoljak is: painball palyat lehet kialakitani es azzal foglalkozni. Vagy pedig belterben lezerharcozni. Ezek nem valoszinu, hogy vannak es annyira brutalisan nem kerul sokba az elindutasuk.

2018. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi.


Bármilyen végzettséget megszerzek, csak egy olyan ötlet kellene, amiben tényleg van reláció.


Ha azt nézem, hogy a 0-3, 3-6, 6-14 vagy 14-18 éveseket is a szülő pénzeli, de még a 18-23 évesek nagy részét is, akkor igazán mindegy, hogy melyik célközönséget célzom meg.


De nagyon sok véleményre, ötletre, tippre, és bármire kíváncsi vagyok.

2018. nov. 27. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Gym.
2018. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szexshop.
2018. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen feltételekkel semmit, pénzkidobás lenne
2018. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha szakmád nem is de rálátás a szakmára ajánlott lenne

Én ennyiből megpróbálnék egy nagyobb helyet kibérelni, mellé pedig komolyabb hangtechnikát is bérelni is nyitni egy egyszerűbb discot bárral, 16+ lenne a célközönség, olcsóbb dj-ket hívnék

A fő bevétel itt az alkoholból lenne, arra meg általában mindenki költ aki elmegy egy discoba

Ha nincs a városba akkor hamar felkaphatják, ezt egy erős kampány nagyban elősegítené

2018. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Átköltözöl Győrbe 9m-ért árulnak manikűrös üzletet (2m-tól viheted a többi hitel), van kocsma 14m-ért (2,97m + hitel), másik kocsma 8m (2,1m + hitel), panzió eléggé lepukkant 16m (3,4m + hitel).


Én lakást keresgéltem, találtam is 2+2 szobás (24m2 + 10m2 és 21m2 + 15m2-es), 2 külön lakrészes 15m-ért, kép sajnos csak a szobákról volt, ami még OK szint volt, egyetemtől 2km-re. Gondoltam megveszem részben hitelre, kicsit felújítom, berendezem és kiadom 4 egyetemistának, kb. br 160e-ért + rezsi (számlák szerint 32e Ft a 9 embernek, de pl. internetjük nem volt)


A megtekintés során kiderült, hogy az elrendezése totál értéktelenné teszi. A nagyobb szoba mindkettőben átjárórész, inkább előszoba, mint szoba, de a képekről ez nem jött le + túl sok a rejtett munkaerő a környéken.

2018. nov. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az edzőtermet kihagytam, már van egy, és most nyílik a második, ami óriási lesz. Harmadikra már nem lesz itt szükség.


A disco tényleg menne, mert nagy igény van rá.


Nem szeretnék elköltözni.


Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!