Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Körülbelül hány emberre van...

Körülbelül hány emberre van szükség ahhoz, hogy mondjuk 100. 000 ft meglegyen havonta, ha belevágsz a Rain Soul üzletébe?

Figyelt kérdés

Most terjedt el a környékemen a Rain Soul híre, és mondták, hogy van lehetőség pénzkeresésre is viszont sok emberre van szükség akik folyamatosan minden hónapban megvásárolnak 1 dobozt a termékből. Neten úgy olvastam, hogy kb 20 dobozzal ha eladsz azután kapsz 10 dollárt, szóval ha van 2 emberem akiknek megint van 2-2 és így tovább és összegyűl 20 ember akkor azok után ha minden hónapban megveszik a terméket, kapok 10 dollárt? Vagyis ahhoz, hogy ebből kijöjjön 100k ft kell kb 700 ember, ami volna 350 dollár?

Mondjuk szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, csak kíváncsíságképp tettem fel a kérdést, nem hinném hogy érdemes belevágni ebbe a dologba ha nincs megfelelő ismerettségi köröd akiket meggyőzhetsz a termékről.



2018. nov. 28. 19:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Piramisjatek, sose lesz belole penzed.
2018. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? :D
2018. nov. 28. 19:21
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mi a termék, de az amúgy is sokadlagos, gondolom valami lósz'r áltudományos semmi. Általában új csodaszer, gyógynövény meg ilyenek, mindegy. Értéktelen. Kapcsolatot kell építeni, nem az a lényeg, hogy hány embernek adod el a l'szrt, hanem hogy hányat veszel rá, hogy árulja. Mindig van egy balek, mint te, aki számolgatja hogy lehetne belőle kis pénze. Sehogy, ha nem te vagy az átverés kitalálója. Ez minden mlm lényege.
2018. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Mi ebben az átverés? Ez nevetséges.


Én ilyen és hasonló termékekből élek.

Főképp ruhaneműket árulok, és árulnak az ismerőseim, meg azok akik bele akartak fogni ebbe az üzletbe.


Az a lényeg, hogy ha én eladok, akkor a haszon 80%-a az enyém. (Ami azért elég jó pénz.)

Ha viszont egy rokon, vagy egy ismerős, vagy bárki más ad el, akkor én kapom a haszon 10 vagy 20%-át.

Attól függ, hogy én szerveztem őt be az üzletbe, vagy a beszervezettem hozta.

De 10%-ot minimum megkapok.

Na most ez úgy, hogy benne van 8 rokon/barát és ők még összesen behívtak kb. 75-80 ember ez nekem havi 120-180 ezret hoz.


Én csak ajánlani tudom.


2 buktató lehet csak benne.

- Az egyik, ha fix árat kell odaadnod, mert akkor lehet, hogy többet is buksz mint a hasznod.

- A másik, hogy ha valami szart kell eladni amit senki nem vesz meg.

2018. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

hát ugye attól függ, hány tudja eladni a terméket...mert ugye az elmélet odáig tök jó, hogy eladás után kapsz 10 dollárt...csak hát van-e aki megveszi. mert ha nincs, akkor beszervezhetsz 1000 embert is, akkor sem lesz egy filléred se.


én ha egy ilyen dologba bele akarnék mászni, egyből azzal kezdeném, hogy először magamat kérdezem meg, én megvenném-e akár egyszer is, vagy rendszeresen azt a terméket, amit a cég árul. utána feltenném azt, hogy vajon milyen széles körben vennék még ezt emberek.


elég gyorsan rájön az ember, hogy minden ilyen mlm cég terméke jóformán eladhatatlan...hisz ha el lehetne adni, akkor azt a boltok polcain árulnák, nem így a "pult mögül"...max abban bízhat az ember, hogy a közvetlen környezetére rá tud tukmálni 1-1 terméket, akik csak az ismerettség miatt nem mondanak nemet, de utána jó messze el fognak kerülni...

2018. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

4-es,ha a beszervezettől 20%-ot gombolsz le, az alatta levőtől 10%-ot,hogy marad meg mindenképp 80%? Mindenki felett vannak minimum ketten, tehát mindenkit legalább kétszer fejnek meg. Meg gondolom belépési díj, meg oktatás-agymosás, hogy kicsit elhiggye szerencsétlen, hogy nem csapvizet ad el aranyáron.


Ha bármennyire is értelmes lenne a termék, nem kellene tukmálni, hanem levennék a polcról.

2018. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

"Az a lényeg, hogy ha én eladok, akkor a haszon 80%-a az enyém. (Ami azért elég jó pénz)."


Nem haszon az, csak árrés jutalék formájában. Abból még adózni kell, költséget levonni ami a "balekvadàszatra" fordított kiadásokat fedezi.

2018. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy a példadbol jól látszik, hogy van 3 szinted.


Tied D1 80%

D2 20%

D3 10%


Ha D3 elad egy terméket, akkor abból ő kap 80%-ot A felette álló D2 20%-ot Te pedig 10-et.

Tehát csak a jutalek miatt több mint a rendes ár duplájáért kell adni a terméket és sehol még az alapanyag költség, szállítás, marketing, pr , stb . Ami a gyártó költségeit illeti és a dupla ár mellé mrg be kell epitenie az àrba. Ezért nehezebb ennek reális igényű fizetőképes keresletet találni, mint olcsóbb helyettesítő terméket. Ezért kell a különböző mantra meg mítosz a termékekről és a kapcsolati -tőkét tukmálni ( rosszabb esetben feláldozni) és emiatt is ilyen negatív az mlm megítélése, pedig csak önmagába véve piacképtelen lenne.

2018. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

1 doboz 26 260Ft, ez tartalmaz 30 tasakot, 1 tasi 59,15 ml, tartalma 1,8kg különféle magok lisztjeinek keveréke, így pl. tartalmaz köményt + búzát + napraforgómagot (, de csak a sajtolás után visszamaradót, az étolajat külön értékesítik) + tökmagot (szintén csak a sajtolási maradék :) )


Én ezzel szemben inkább a búzás, kukoricás, tökmag kombós kenyérre szavazok 450Ft/kg, kerekítsük 900Ft-ra és tömegben még rá is vertünk a termékedre :)

A köményt nem szeretem, de a kedvedért megeszek egy köményes levest is 200-ért!


1100Ft VS 26 260Ft

Melyik a befutó???

2018. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

A folyadékos tasakok alapja ugyan ez, de ott meg a port nem adják el csak a levek + ízesítők + színezékek + zselésítő + víz keveréket, de ebben nincsen glutén, 1,774 liter 26 260Ft-ért.


Miért éri meg jobban a tökmag esetén megenni a porát, majd meginni rá a löttyijét, mint benyomni a számba a pirított ízesített bolti tökmagot és megemészteni egyben???


2600Ft VS 26 260FT

Nálad melyik a befutó tökmagból?????


OK harmadik eset garasoskodok 1300-ért veszek 2 kg-ot és magam pirítom, de ez most nem játszik :)

2018. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!