Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A munkám miatt rengeteget...

A munkám miatt rengeteget ülök számítógép előtt és úgy érzem haszontalanul telik az időm. Szeretnék egy kis pénzt keresni ez idő alatt valamilyen online tevékenységgel. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Többnyire csak Facebookozok, Youtube videókat nézek vagy híreket olvasok, körülbelül napi 7-8 órában. Minden hasznos tanácsot szívesen fogadok.

#internetes munka #otthoni munka #digitális nomád #dolgozz otthonról #kötetlen munka
2018. nov. 29. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
2018. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Azta, köszi a linket. Én is gondolkodok valami tanulnivalón, ez pont jó lesz.
2018. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anno 12 évvel ezelőtt webáruházat kezdtem üzemeltetni, monitor nézegetős fő állás mellett. Fél év után az lett a főállásom 😊. De ez már a múlt, ma már boldog-boldogtalan webáruházat akar csinálni.
2018. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
52%
Miféle munka az amiben napi 7-8 órában van szabadidő?
2018. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, dolgozzál munkaidőben!
2018. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tanulás nagyon jó ötlet és már nekem is eszembe jutott programozást vagy nyelvet tanulni, de jelenleg pénzre volna szükségem hogy egy vállalkozást indítsak.
2018. nov. 30. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
Attól mert a munkád miatt rengeteget ülsz képernyő előtt, még nincs felhatalmazásod ez idő alatt a saját vállalkozásodat üzemeltetni... Ez az én meglátásom, ráadásul feltételezem a munkaadód gépével, internet kapcsolatával, és hardvereivel dolgozol, ami nem a tied. Ez ha nálam kiderülne olyan kártérítést varrnék a nyakadba , mint a csuda. Bármibe kezdj is, először is írásban egyeztess a munkáltatóddal, mert később ebből komoly baj is lehet...
2018. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%

"de jelenleg pénzre volna szükségem hogy egy vállalkozást indítsak"


Ingyen lehet vállalkozást indítani.

2018. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!