Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek webáruházat...

Szerintetek webáruházat nyitni érdemes még?

Figyelt kérdés

Vállalkozási ötleten gondolkodok,amihez nem kell több millió ft, és jelenleg a webshopban látok fantáziát.

Persze Nem Magyarországon szeretnék értékesíteni.

Külföldre, és nem egy webshopot csinálni hanem vagy 10 oldalt.

Lehet ebből pénz?


2018. dec. 4. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem a százezredik műszaki boltot akarod nyitni és kávéfőzőt árulni akkor lehet.

Szerintem speciális rétegigények kielégítésére van most kereslet.

2018. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én olyan hasonlóra gondoltam,mint a mall.hu vagy az alza.hu
2018. dec. 4. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz már sokkal több kell, mint több millió...


A mezei webáruházhoz nem kell sok induló tőke, de kint is Amazonról meg Ebayről rendelnek sokan, Kérdés mi az amit azon felül tudsz nyújtani eladni?


Ráadásul már annyi webáruház van, hogy vagy kamikaze árversenybe szállsz be, amihez kell tőkeerős háttér, hogy bírd a veszteségeket, amíg a kisebbek kibuknak mellőled, vagy rakatot költesz marketingre, hogy kitűnj a webáruházak "zajából".


Mindkettő , minimális eredménnyel és jelentős kiadással jár.


Ez 10-15 éve érte meg főként, akkor kellett volna beszállni.

2018. dec. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy egy webáruháznak annyiféle feltételnek kell megfelelnie, hogy elég egy hiányosság és máris százezreket kell fizetned büntibe.

Mond Neked az valamit, hogy GDPR?

ÁSZF-ben szállítási, fizetési feltételek, panaszkezelés, elállási jog, stb. - és ez csak egy része a dolgoknak.

Ha nincs főállásod, havi min 50 ezer ft az adó, stb.

2018. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!