Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magánszemély adhat ki fizetős...

Magánszemély adhat ki fizetős alkalmazást Google Play-re?

Figyelt kérdés
Google Play Console-on keresztül szeretnék kiadni egy alkalmazásomat amit egyedül készítettem. Az lenne a kérdésem, hogy ha fizetősen adom ki, akkor mint magánszemély, kiadhatom bármiféle egyéni vállalkozói papír nélkül? Illetve kell intéznem bármilyen dokumentumot ezzel kapcsolatban? Nem szeretném ha megbüntetnének. :D

2018. dec. 18. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilván kell...valami alapján nem ártana adózni is a befolyó bevétel után.
2018. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok benne az ilyen dolgokban. A google play console szabályzatában az áll, hogy az adó fizetését ők intézik. Amúgy milyen papírra lenne szükségem? Mennyibe fog ez nekem fájni? Annyit tudok hogy az egyéni vállalkozóihoz havonta kell fizetni nem is olyan keveset. Van ennél egyszerűbb megoldás?
2018. dec. 19. 00:16
 3/4 A kérdező kommentje:

- Ha a Google úgy véli, hogy Önt vagy a Google-t a termékek értékesítésére vonatkozóan adófizetési kötelezettség terheli, akkor Ön engedélyt ad a Google-nak arra, hogy az ilyen adókat beleszámítsa a felhasználónak felszámított árba. -


Ez van a szabályzatban

2018. dec. 19. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még mindig érvényes-e, de korábban Magyarországról nem lehetett fizetős appot feltenni.
2018. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!