Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Oszkározáshoz milyen autót...

Oszkározáshoz milyen autót javasolnátok?

Figyelt kérdés

Nagy távolságú utakra specializálódnék, viszont először kicsiben tudnám kezdeni csak (olcsó autóval kezdeném fél élig, aztán váltok jobbra) Gazdaságos személyautót olcsóbban találok, viszont egy kisteherautóval vállakozóként jobban megérné, ha jól gondolom. Szerintetek magánszemélyként csináljam Vagy? Milyen autót javasolnátok mindent egybe vetve? Kezdésnek egy 15 év körüli dieseles Octaviára vagy pár éves Daciara gondoltam,mint gazdaságos, megbízható személyautó vagy egy Renault traffic/Opel vivaro kisbuszra. Szerintetek melyik éri meg nagyobb távolságokra?

(Másodlagos kérdés, nem muszáj rá válaszolni: ti inkább kényelmesebb, de kevésbé gazdaságos vagy nagyon gazdaságos, de kevésbé kényelmes autót használnátok?)



2019. jan. 19. 13:43
 1/6 imnard válasza:
100%
Jobb egy kisbusz mint a kombi, igaz kicsit többet is fogyaszt. Ha csak telekocsizni akarsz rendszeresen, tapasztalatom szerint eléggé lutri. Nem mindig jön össze az utasszám,(van ehhez is opció ha hivatásosként űzöd) másrészt csakis a megfelelő engedélyekkel tudod biztonságosan, mert figyeli a nav, aztán sokba kerülhet ha feketézel. De szerintem így se nagyon éri meg, egy vállalkozás után sok a kiadás... Szóval gondold át rendesen, nekem nem vált be. ... de vannak akiknek igen, biztos okosan csinálják, némi szerencsével...
2019. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen engedély kell hozzá?
2019. jan. 21. 08:51
 3/6 imnard válasza:

Hát ha embereket akarsz fuvarozni, akkor mindenképpen kell személyszállítási engedély, de van ehhez vállalkozási tanfolyam is. Inkább nézz szét itt: [link]


[link]

2019. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, hogy áll a biznisz?

Mit vettél? Jól megy?

2020. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont a héten vettem új kocsit, sok dolog jött közbe. Egy Renault Grand Scénicet vettem, 7 személyes, 6-7 literes fogyasztás. Átnézzükk aztán ugorhat a majom a vízbe :D
2020. febr. 13. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Most kezdesz csak bele?

Eddig mit csináltál?

2020. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!