Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyibe állna...

Szerintetek mennyibe állna meg, egy kocsma nyitása?

Figyelt kérdés

Üdv.

Egy kis segítséget kérnék,kocsma tulajoktól,ha lehetséges :D

Az érdekelne,hogy kezdésnek kb,mennyi összeg lenne elegendő.


Elméletileg az összeg meg van rá,de mégis szeretném kicsit pontosítani hogy mennyi lehet az annyi,mivel még nem csináltam ilyet.


A bérleti díj havonta: 130 ezer forint.


A rezsire számoltam: 100 ezer forintot. Ez csak hasra ütés!

Egyébként 75négyzetméteres helyiségről van szó.


A vállalkozói engedélyem elvileg:50 ezer forint.

Navos péztárgépre számoltam:200 ezer forintot.


Ital készletre stb.: 1 millió körül.

A pultos:????

Könyvelő:???


Egyszóval,ha valaki írna nekem egy hozzávetőleges összeget,azt nagyon szépen megköszönném,mert én akár hányszor számolgattam a napokban,mindíg más összeg jött ki,igen nagy különbségekkel :D



2019. jan. 22. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam,hogy vidéken van.
2019. jan. 22. 13:15
 2/4 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg,hogy ez egy vidéki kis krimó lenne,nem Budapesti léptékben gondolkodok :D
2019. jan. 22. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Haccp, kémiai kockázatbecslés, stb engedélyek 80.000 körül pultos ha van végzettséged jó efoba is napi 1000 Ft-ért , ha nincs akkor 210 ezer/hó(munkaügyis támogatással havi 0-80.000Ft/hó).


Mivel jóval nem tudsz beszerezni -alkoholt, így lehet sanszos a halasztott átutalás is árura, de az 1 millió kb első készletre jó.


Könyvelés vállalkozási forma függő 10-15+á.f.a./ hótól.


Pgep ha rendezvényre is kitelepülnél akkor gpses kell változó telephelyre regisztrálva, bruttó 170.000 Ft, de részletre is vehető, havi 50-ért.

2019. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bence87 ***** válasza:

Azért előtte csinálj alapos piackutatást, nézz körül a környéken. A környéken hány másik kocsma, és nemzeti dohánybolt van? A Nemzeti Dohányboltok is konkurencia:


[link]


[link]


Hogyha van a közelben olyan dohánybolt, aki árul alkoholt is, akkor nagy előnybe lesz veled szemben, mert te nem árulhatsz dohányt.


Meg a munkaerőhiány. Fogsz találni bárkit takarítani, pultozni? Egymagad nem lehetsz bent minden nap.

2019. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!