Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mikor lehet saját vállalkozást...

Mikor lehet saját vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés
Virágkötőit szeretném elvégezni és láttam hogy csak 16év a korhatár!Akkor már 16 évesen el lehet menni egy virágüzletbe dolgozni vagy egy sajátot nyitni?Mert ezeket azt hittem csak 18-tól lehet!
2019. febr. 16. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Saját termesztésű viràggal 16 évesen őstermelőként már tudsz ezzel foglalkozni, vagy külföldi cégalapitassal vállalkozással is.
2019. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vállalkozást csak 18 éves kortól lehet indítani, ezt jól tudtad.

Alkalmazottként elmehetsz egy virágüzletbe dolgozni már 16 éves kortól is.

Nem tudom, hogy milyen ismereteid vannak a virágokkal kapcsolatban, de ha most kezdenél ismerkedni a szakmával, akkor mindenképpen előbb szerezz tapasztalatot, gyakorlatot, lesd el a trükköket, és csak amikor már magabiztosan mozogsz ez ügyben és már tanultál egy kicsit a vállalkozásról is, van egy kis rálátásod, akkor kezdj majd bele saját üzletbe. mondjuk nem árt, ha némi tőke is van hozzá az induláskor...

2019. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sima hétköznapi virágkötőből sok van.


Valami egyedi dologgal kellene előállnod, hogy ne csak "épp hogy megélnél belőle" kategoriába essél, mint a legtöbb.


16-tól munkát vállalhatsz, 18-tól nincs megkötve a kezed, de ez se olyan hasamra csapok s fillérekből megvan 😁


HA az átlagon felül tudsz olyat mutatni a népnek, amihez úgy állnának pl "nah ezt jobban megérné megvenni, még ha drágább is".

2019. márc. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!