Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha nyitnék egy ásványokkal...

Ha nyitnék egy ásványokkal foglalkozó webshopot akkor az hamar csődbe menne?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ásványokkal foglalkozó boltot Egerben és egy vebáruházat.Megéri vagy hamar csődbe megyen?
2019. febr. 24. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Itthon szerintem biztosan nem. Éppen erről jut az eszembe, hogy amikor Ausztriába dolgoztam egy kis faluban a német határnál UNKEN-ben ott láttam eldugva egy ásványokkal foglalkozó üzletet. Nem is értettem, hogy az, hogyan működhet ott, ahol a madár se jár. Viszont érdemes megjegyezni, hogy ebben a kis faluban van 2 autókereskedés is, lakik ott kb 1900 ember.
2019. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne! A saját érdekedben!
2019. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itthon minden csődbe megy, ráfizetésből élünk :D
2019. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem érdemes lenne külföldön megcsinálni Bécsben vagy Zürichben ahol van erre pénz. Vagy egy német webáruházat létrehozni, aztán németül hirdetni a facebookon meg a a google ads-ban.
2019. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egerben volt sokáig, de bezárt.
2019. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!