Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Antennatorony bérbeadása?

Antennatorony bérbeadása?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest,ha rossz helyre irtam,de ide tudtam beilleszteni a legjobban.

Radioamator vagyok,es az utobbi idoben gondolkodom valami uzleti dolgon a temaban.

A kovetkezo jutott eszembe:tobb helyet tudok hegyekben,ahol viszonylag olcson lehet telket kapni.Megvenni egyet,ide felallitani egy kisebb 5-10meteres tornyot,es azt berbeadni vallalkozasoknak.

A jogi hatterol szeretnek foleg felvilagositast,mivel ott teljes a homaly.egyaltalan lehetseges-e legalisan ilyenbe fogni?ha igen,vazlatokban mi kell hozza?ceg,adozas,stb.

Annyi felszines ismeretem van a tornyokkal kapcsolatban,hogy ha "mobil",azaz osszecsukhato egy bizonyos meret ala akkor nem kell epitesi engedely.sok amator jatsza igy ki a tobb 10 meteres tornyat.es ez katonai arboccal kivitelezheto,itthon is igy van megoldva.

Barmilyen eszrevetelt szivesen fogadok,csak ilyen fotel filozofalas kozben jutott az egesz az eszembe.de ha talan lenne ertelme es megvalosithato,akkor jobban koruljarnam a temat.



2019. márc. 2. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!