Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy darab társasház takarításá...

Egy darab társasház takarításáért megérné nekem kiváltani az egyéni vállalkozóit, ha van főállásom?

Figyelt kérdés

Arról a házról van szó,ahol lakom.Földszint van meg egy első emelet,ezért fizet a ház 170ezret havonta valakinek,aki tud számlát adni,egy héten egyszer jön,felmossa az első emeletet,meg seperget a földszinten,hozzá kell tenni hozzám el sem ér,én seprek,mindezt lezavarja 15 perc alatt egy héten.

Arra gondoltam mivel itt lakok albérletben,én ezt simán elvállalnám,és én még 2x is megcsinálnám egy héten ezt,itt vagyok helyben,van víz a lakásból,stb.5szomszédom van,szerintem támogatnák is.

Viszont nem tudom megéri-e csak ezért az egy dologért kiváltani a vállalkozóit,vannak költségei,gondolom kevesebb főállás mellett,de ha havi 40 ezer vagy 30 ezer ft megmaradna levonások után,nekem az is nagyon jó lenne.

Vagy ha nem éri meg,a tulaj azt hiszem vállalkozó,van valami cége,megkérdezhetem tőle hogy az ő nevén elvállaljuk ezt ? Én megcsinálom a munkát,neki nem kell ezzel foglalkozni,csak azt nem tudom hogy mondjam neki : felezzünk a hasznon,vagy hogy hangzik ez szépen ? Plusz pénznek ő is örülne,mindegy mennyi.


2019. márc. 19. 09:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Most már akkor értem miért nem takarít normálisan a pasi :)"


Na, örülök, hogy segítettem rávilágítani a dolgokra (2-es válaszoló vagyok meg az összes 74%-os )

Tudod, annyira jellemző, ami most itt történt...

mindenki azt "látja", hogy a társasházi takaríytónak "milyen jó dolga van", mert hajnalban odamegy, kihúzza a kukákat, kicsit matat, aztán megy haza - és keres egy vagon pénzt vele (van, aki még azt is megkérdőjelezi, hogy egyáltalán jár-e a takarító? - mivel az olyan korán megy, hogy nem találkozik vele soha)

Ezzel szemben a valóság az, hogy mondjuk egy közepes háznál BRUTTÓ 40 ezerért, SZÁMLÁRA, ADÓZVA takarít télen, akár a mínusz 15-20 fokban is, nincs se ünnepe, se semmi, mert akkor is járnak a kukások, ki-be kell húzni a kukát, takarítani és amíg mások dupla pénzt kapnak az ünnepnapon való dolgozáskor, addig a takarító minden hónapban ugyanannyit. ne tudjátok meg, hány karácsonyom ment tönkre a havazás, a karácsony napján is hajnali kelés miatt.

2019. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!