Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Láttok benne fantáziát?

Láttok benne fantáziát?

Figyelt kérdés

Vállalkozást szeretnék inditani, az ötlet a dekoráció témakörét öleli fel.

Bálok, rendezvények, gyerekzsurok, bármilyen témában készitenék dekorációt.

Első körben a lufis diszekben gondolkodom és kezdésnek a gyerekzsurban.

Mesefigurás héliumos lufik, lufi virágcsokrok, lufi disney "kapu" és hasonlók.

Kezdezben amin keresni tudnék, amin hasznom lenne a lufik ára, valamint h már héliummal felfújt lufikat árulnék a bulikra, amit külön meg kell venni, de igy is jól jövök ki egy lufi eladásából, marad rajta hasznom és mégsem horror áron adom el.

Aztán ha késöbb igény lenne rá én rendezném be a termet, helyszíneket, és igy fokozatosan felépítve a dolgot.

Mi a véleményetek, tapasztalatok?

Az elején ovis, baráti körben lehet ezt vállalkozás indítása nélkül végezni?

Köszönöm!


2019. márc. 20. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az elején ovis, baráti körben lehet ezt vállalkozás indítása nélkül végezni?"


Pénzért nem. Ha pénzt kérsz érte, akkor vállalkozóként számlát is kell(ene) tudnod adni - különben valamelyik szülő felnyom, hogy lenyúlod a pénzüket. Bocs. ez nem az én véleményem, hanem a mai magyar valóság.

2019. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát a számlanélküliség a saját felelősséged, vagy bejön, vagy nem.


Nekem az a kérdésem, hogy miért éri meg nekem ez a szolgáltatás? Most vettünk gyerek szülinapjára egy csokor héliumos lufit, dekoros üzletben, bő 10.000 Ft volt. Ha te ezt megveszed boltban, és nekem drágábban adod el (már így is sokalltuk), akkor ez így hogy éri meg? Mi a szolgáltatásod? Kihozod és felaggatod a falra?


Hát szóval, szerintem abba lenne mondjuk perspektíva, ha összeállnál egy-két étteremmel, és azt díszítenéd esküvőre, bálokra. De erre is elég sok cég van, akkor tudsz betörni, ha jól csinálod, sok a kapcsolatod, jó áron tudod beszerezni a cuccokat.

2019. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!