Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet viszonylag jó...

Quesoman111 kérdése:

Hol lehet viszonylag jó minőségű, de kiselejtezett könyveket nagy tételben, (pl. bálában) olcsón megvásárolni?

Figyelt kérdés

Közhasznú könyvterjesztéssel foglalkozom. De szeretném bővíteni a kínálatot. A javaslatokat előre is köszönöm.

(ui. Úgy tudom Debrecenben van ilyen hely..)



2019. ápr. 15. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom bálában hol lehet, de nekem az a tapasztalatom, hogy könyveket nagyon könnyű szerezni, mert etekintve pár értékesebbtől, nagyon nincs áruk a használt termék piacon. Vaterán napi szinten mennek kell tucatjával a könyvek 1ft-ért, és sokszor látok jófogáson, egyéb apróhirdetés oldalakon, hogy magánszemélytől elvihető ömlesztve, nagyobb könyvcsomag. Mindig magánszemélyektől érdemes beszerezni, mert ha már kereskedőről van szó az mindig drágább, akkor is ha bálába veszed.
2019. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hétvégén piacokon is sokan árulnak könyveket,
2019. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!