Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi az az értékesítési tölcsér?

Mi az az értékesítési tölcsér?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem rokkantam bele, mindig röhögök az ilyen életképtelen fajankókon :D
2019. ápr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
akkor viszont megnyugodhatsz h másnak se lesz olyan iszonyú teher
2019. ápr. 17. 07:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, a formájából adódóan úgy néz ki, mint egy fordított piramis.
2019. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy néz ki mindkettő csak az egyiknél már fejre álltál a sok süket duma hallatán!

Kedves kérdező te mint tipikus vadbarom tökéletes alapanyag vagy mindkettőbe :)

2019. ápr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Rákerestem és amit találtam:


-a süket duma tipikus piramisjátékos szöveg

-szintén tapsolós rendezvényeket tartanak

-vannak benne emberek a régi kairosból, botanooból, recyclixből

-itt is van egy csoda termék, melyet belépés után te is árulhatsz ez maga az oktató anyag, ami megtanít eladni az oktató anyagot

-az oktató anyag megvételével csomagtól függően 600e-1,6m Ft a tölcsérben feljebb kerülhetsz a kiszélesedő részre, illetve minél több embert tanítasz meg az eladásra eladva nekik az eladási tananyagot szintén a kiszélesedő vezetői rétegbe kerülsz (régi piramisnál ez megfelelt az összeszűkölő résznek)

-minél feljebb kerülsz a rendszerben, annál több ember van alattad a tölcsér összeszűkülő részén (régi piramisjátéknál ez megfelelt a kiszélesedő résznek)

-a videókon kihangsúlyozzák nem piramisjáték, nekik van egy valós termékük az értékesítő rendszer, melyet a megvétel után te is értékesíthetsz jutalékért, minél feljebb vagy a kiszélesedő részen annál többet

-kihangsúlyozzák, hogy ez nem piramis ez tölcsér, ami a piramis ellentéte a két képet is egymás mellé teszik, 2 háromszög képében, de az egyik fejjel lefele van :)

-kihangsúlyozzák, hogy nem kell végtelen ember hozzá, hiszen a beszervezett emberek a tölcsér alján lépnek be lentről felfele építve a lábakat (piramistájékben fentről lefele építve a lábakat)

-kihangsúlyozzák, hogy nem piramisjáték, hiszen itt a kiszélesedő részen levők gazdagszanak meg és nem a piramis összeszűkülő csúcsán levő emberek


Tehát egy fordított piramissal van dolgunk, ami tökéletesen alkalmas a piramisjátékozásba belebukott 4-6millió hazai balek beszervezésére :)

2019. ápr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, te valamiket nagyon összekeversz egymással.


Lehet, hogy van egy "értékesítési tölcsér" nevű, MLM-re hasonlító szerveződés is, de maga az értékesítési tölcsér egy bevett és régóta használatos marketing fogalom, amelynek jelentését már kifejtették az első oldalon.


Nem értem, miért kell lehülyézni a kérdezőt.

2019. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
azért én kipróbálnám azt a drogot amit az a válaszoló szív
2019. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!