Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet állateledelt és felszere...

Lehet állateledelt és felszerelést árulni ami németországban kerül beszerzésre?

Figyelt kérdés
Márminthogy németül van rajta minden leírva és egy szó nincsmagyarul!A könyvelő azt mondta hogy utánnakérdez még valahol mert csak így ő sem tudta megmondani!
2019. ápr. 18. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az állateledelnek feltétlenül magyar nyelvű leírással kell rendelkeznie, a felszerelést nem tudom.
2019. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, de rateszel egy magyar matricát és kész
2019. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez a matricázás hogy működik?Csak eg yfordítóirodába elviszem ahol lefordítják nekem és én legyárttatom a matricát és kész?Nincs ennek valami bonyilultabb háttere?Egyébként a magyar webshopokban is árulnak tápokat (én is ilyet "használok") amin egy szó sincs magyarul.Ezért merült fel bennem ez a kérdés és mert sok prémium táp nem kaphetó az országban és az ismerőseim is külföldről rendelik.Itthon csak a f*s pedigree,whiskas...stb kapható ami túlárazott és igen magas gabonatartalmú amire állatnak nincs szüksége!
2019. ápr. 19. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg címke nélkül nem árulhatod. Elvileg.

Viszont ha megfognak, az sokba kerül.

Sima öntapadós etikett címére kinyomtatod és rárakod. Olcsóbb, mint a bírság.

2019. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leforitod vagy fordittatod azt nyomtat és ragaszt.

Rateszed úgyis a ceged nevet mint forgalmazó etc még reklám is.

2019. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez csak ennyi?Nem kell hitelesíttetni a címkéket vagy valami ilyesmi?Csak kinyomtatom és kész?
2019. ápr. 19. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

NÉBIH. Felhívod a NÉBIH-et és megkérdezed.


"Egyébként a magyar webshopokban is árulnak tápokat (én is ilyet "használok") amin egy szó sincs magyarul."


Lopni sem szabad, mégis lopnak - ha elkapják őket, "elnyerik" méltó büntetésüket.


Webáruháznál pl. akár fel is függeszthetik a működését addig, amíg nem pótolja a hiányosságokat+ pénzbüntetés.

2019. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!