Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Állami támogatás van még?

Állami támogatás van még?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy elvileg a mikro és kisvállalkozók igényelhetnek 3-5 millió közötti vissza nem térítendő állami támogatást? Ha igen hol tudok ennek utánanézni?
2019. jún. 25. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez megy a magyar vállalkozóknak. Ingyenpénz lejmolás. Tessék megdolgozni és akkor lesz 3-5 milliód.
2019. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tipikus magyar mentalitás.

Honnan tudod, hogy nem dolgozok meg érte?

Amúgy meg az olyanok érnek el valamit az életbe akik keresik a lehetőségeket és ha találnak élnek is vele.

Ha egyszer van egy olyan lehetőség, hogy "ingyen" kapok pénzt fejlesztésre vagy alkalmazottakra, akkor miért ne élne vele az ember? Nem is értem.

2019. jún. 26. 11:52
 3/8 xswerdy ***** válasza:
olyan szokott lenni, hogy munkanélküliek vállalkozóvá válását támogatják. De hogy úgy alanyi jogon, mert kisvállalkozó vagy, úgy nem.
2019. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Tipikus magyar mentalitás."

Na mondjad csak mi a magyar mentalitás abban amit írtam, kíváncsi vagyok?


"Honnan tudod, hogy nem dolgozok meg érte?"

Honnan tudom? hát onnan hogy te mondtad jóember, hogy vissza nem térítendő támogatás. Magyarul ingyenpénz.


"Amúgy meg az olyanok érnek el valamit az életbe akik keresik a lehetőségeket és ha találnak élnek is vele.


Ha egyszer van egy olyan lehetőség, hogy "ingyen" kapok pénzt fejlesztésre vagy alkalmazottakra, akkor miért ne élne vele az ember? Nem is értem."

Igen, csak a lehetőségekért meg kell (kellene) dolgozni, nem csak úgy a szájba repíteni, mint a sült galambot. Úgyhogy állambácsi fejére is adnék párat, ha csak úgy 3-5 milliókat osztogat a vállalkozóknak, mert ez így nem sokban különbözik pl. más társadalmi csoportok segélyezéséről, amiről mind tudjuk, mi lett, pontosabban mi nem lett az eredménye.

2019. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne szakadok rajtad... XDXD

"Úgyhogy állambácsi fejére is adnék párat, ha csak úgy 3-5 milliókat osztogat a vállalkozóknak"

MÉSZÁROS LŐRINC és akkor csak egyet említettem.

De ne menjünk bele.

Látom nincs üzleti érzéked.

Nincs értelme a további beszélgetésünknek, nem egy szellemi szinten vagyunk.

Üdv.

2019. jún. 27. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, tehát Mészárosra köpködsz mert milliárdokat zsebel be, de te azért ugyanúgy az ingyenpénzre utazol. Amúgy meg Mészáros legalább csinált érte valamit, te még azt se. (nyilván túlárazva, haveri alapon, és az sincs rendbe de pont neked van a legkevesebb jogod felháborodni rajta). Igen, valóban nem vagyunk egy szellemi szinten, te csak egy ingyenpénzre utazó gagyi kisvállalkozó vagy. Ja, és ez nem üzleti érzék.
2019. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem értelme ennek. Te egy buta ember vagy, aki robotol valakinek, ne szólj bele a nagyok dolgába.
2019. jún. 29. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg te okos vagy mert ingyen kell a pénz. Te egy senki vagy.
2019. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!