Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudnám hirdetni magam,...

Hol tudnám hirdetni magam, mint kisebb lakásfelújításokat vállaló vállalkozó?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

A legkézenfekvőbb az internet, ahol beleírhatod magadat ingyenes szakmai névsorokba.

Készíthetsz egy egyszerű weboldalt is, ahova feltöltöd a munkáidról készült képeket referenciaként és akkor ennek az oldalnak a címét is megadhatod a szaknévsorokban.

2019. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

szerintem meg facebook csoportok még ennél is sokkal hatékonyabbak, legalábbis hirdetés szinten.


én legalábbis biztos nem csinálnék egy külön weboldalt, ha nem vagyok valami nagy építőipari cég.

ugyanez is elérhető egy facebook oldal, oda is feltölthetőek a referenciamunkák, de ha egy hirdetésben ezek megjelennek egy csoportban, az is bőven elegendő.


elvileg szakemberhiány van, tehát nem is kell nagyon hirdetned magad.

2019. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A facebook is jó, de ha mindkét hirdetési lehetőséget kihasználja, akkor még több a lehetősége, hogy elérjék a vásárlók.

Facebook oldalra is tölthet fel referencia képeket az elvégzett munkáiról (előtte/utána). Ez épp azért előny, mert a többiek ezt nem teszik meg.

2019. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" kisebb lakásfelújításokat vállaló vállalkozó"


A kérdésedre már elég jó válaszokat kaptál, de most azért lén is kérdeznék: mit jelent az, hogy kisebb lakásfelújítás? mert pl. a fürdőszobámat meg akartam csináltatni valakivel, de az "elhajtott", anélkül, hogy bármilyen árat mondott volna, hogy Ő ennél sokkal többet keres, minthogy ilyen kis munkákkal pepecseljen (kb. 3x2 m-es fürdőszoba, majd 4 méteres belmagassággal, komplett fal, csempeleverés, vakolás, burkolás alul (járólap) oldalt csempe, vezetékezni is kellene)

Meg aztán a másik probléma: tőlem lehet fent akármilyen referencia: ha nekem xy ismerősöm azt mondja, hogy ez és ez megbízható szakember, akkor azt a szakit fogom hívni és nem a hiper -szuper képekkel teletűzdeltet (fotózni bármit lehet :D, bocs)

Ezzel azt próbáltam jelezni, hogy a szájhagyomány a legjobb reklám. Jó, tudom, el kell indulni valahogy...

2019. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdemes lenne ott hirdetned, ahol a célcsoportod is megtalálható. Pl. Ingatlanértékesítéssel, építőanyag kereskedelemmel foglalkozó cégek online felületei és minden olyan felület, amit mjuk egy ingatlanvásárlással, felújítás előtt álló ember meglátogathat.
2019. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!