Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes a piros termékeket...

Érdemes a piros termékeket drágábban adni, mint a többit?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyen kérdésekre pazarolnod az idődet?
2019. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
a pénzkeresetre fordított idő nekem nem pazarlás
2019. júl. 21. 23:31
 3/24 anonim ***** válasza:
A kék cseresznyét nem is fogják megvenni ingyen se.
2019. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, most már kíváncsi lennék a logikádra: mégis miért gondolod, hogy a piros termékeket jobban vennék? (hacsak nem sexshop-ot üzemeltetsz :-) )


Ha van pl. egy hátizsák, ami kék vagy piros, akkor mégis miért kellene drágábban adni a pirosat?

2019. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem csak én gondolom így. Olvas utána s megtudod hogy ez egy tény.
2019. júl. 22. 09:43
 6/24 anonim ***** válasza:
Fura egy ember vagy: kérdezel valamit, aztán aki válaszol, azt "kiosztod" - no én léptem is, erre nincs időm.
2019. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Senki se adott választ a kérdésemre, ép hogy kiosztást kaptam helyette. És még én vagyok a fura...
2019. júl. 22. 10:25
 8/24 anonim ***** válasza:
Én nem osztottalak ki, hanem szépen, normálisan megkérdeztem, miért gondolod, hogy a piros hátizsákot drágábban kellene megvennem? TÉNYLEG érdekel.
2019. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Kérdést külön kérdést kiírva kellene feltenni, nem kérdésen belül.

de ám legyen: Hogy több pénzem legyen. Az egész a profit optimalizálásról szol.

2019. júl. 22. 10:40
 10/24 A kérdező kommentje:
Azonban az előző válaszom is megfelelő volt, miszerint nem én találtam ki, hogy a piros kelendőbb. A kérdésed eleve hibásan volt feltéve, mert valótlanságot tartalmazott. Úgy próbáltad beállítani, mintha ezt én találtam volna ki s nem szakemberek mérték volna le.
2019. júl. 22. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!