Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/157 anonim ***** válasza:
89%
Ha jol ertettem, akkor az anyosnak (mas rokonok vagy kozeli ismerosok hijan) nagyjabol harom lehetosege volna: (1) veletek megy nyaralni, (2) egyedul megy nyaralni, es (3) nem megy nyaralni. Az o szempontjabol nezve a masodik es a harmadik alternativa sokkal kevesbe lenne kedvezo, mint az elso. Igy azt javasolnam, hogy gondold at, szerinted ki erezne rosszabbul magat: te, ha az anyosod is veled jonne, vagy o, ha egyedul kellene mennie, illetve otthon maradnia? Ha ket kulonbozo igeny kozul csak az egyik teljesulhet es valamelyikrol le kell mondani, akkor inkabb azt az utat kell valasztani, amely a masik felnek (barmi legyen is az) viszonylagosan kisebb karral vagy kenyelmetlenseggel jar.
2022. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/157 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne mennék, főleg ha szeretem is. Sogornomek több hetet szoktak mindkét anyossal együtt nyaralni, igaz ott már van unoka, igy az összes estejuk szabad kb, de a programokat is élvezi mindenki.

Ez nem levalas kérdése, én azt mondom az anya gyerek kapcsolat nem ér véget sosem, miért ne érezhetnenk jol magunkat velük felnőttként is.

2022. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/157 anonim ***** válasza:
60%

"az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor"

. Az a bármikor most van. Ennyi a válasz.


Valamikor ki kell nőni abból, hogy az alapján cselekedjünk, szüleink min sértődnek meg. Számomra pénzkidobás lenne egy ilyen nyaralás.

2022. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/157 anonim ***** válasza:
25%
12-nek: nem valt le a ferj az anyjarol. Semmi koze ahhoz, hogy "az anya gyerek kapcsolat nem ér véget sosem". Itt egy narcisz martir anya vergodeset, a ferj erzelmi zsarolasat latjuk sajnos. Sok hozzaszolon latszik, hogy fogalma nincs a temarol ezert ir teveszmeken alapulo velemenyekert.
2022. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/157 anonim ***** válasza:
91%
Voltunk már anyósékkal. Feleségem szülei, én simán elmennék velük máskor is. Az enyémekkel is. Legalább unokáznak :)
2022. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/157 anonim ***** válasza:
33%
15-nek: azert, mert te es a feleseged szeretnek anyossal-apossal nyaralni, meg nem jelenti automatikusan azt, hogy ez mindenkire ervenyes. A posztban feltett kerdese szinten nem. Hm? ;-)
2022. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/157 anonim ***** válasza:
72%

Ha több mint fél éve együtt laktok anyóssal, akkor érvelhetsz azzal a férjednek, hogy a nyaralás alatt csak vele szeretnél lenni.

"a kedvéért menjek" - az ilyen zsarolás nagyon nincs rendben, ezt ne hagyd.

Meggondolnám a hármasban nyaralást abban az esetben, ha anyós egyáltalán nem tudna másképp nyaraéni.

2022. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/157 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, ha a férjed elvinné az anyukáját valahova egy pár napra, más alkalommal padig ti ketten a férjeddel nyaralnátok/utaznátok?
2022. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/157 anonim ***** válasza:
69%
Ha úgyis együtt éltek, akkor nem tök mindegy? Nincs az az Isten, hogy én egy anyóssal összeköltözzek, de te megtetted, szóval nem értem, mi a baj.
2022. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/157 anonim ***** válasza:
88%

Én tényleg nem értem, mi abban a probléma, hogy pár évente egyszer vele menjetek nyaralni. Bmeg, ő meg befogadott téged a házába, hogy segítsen, pedig gondolom neki sincs kedve alkalmazkodni egy félidegenhez.


Én simán mennék anyósommal nyaralni (csak ők már nem járnak), ha nem lennék oda érte, akkor as azt érezném ebben a helyzetben, hogy ha ő megtette ezt értünk, mi is tehetnénk valamit érte.


Úgy nem tudom, miért kell most itt a pasit úgy beállítani, hogy nem szakadt le az anyjáról, csak mert jóban van vele és nem zavarja, ha ott van nyaraláskor. Mióta ciki az embernek együtt lenni a szüleivel?

2022. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!