Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/163 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Már épp gyereken gondolkodtunk.
2012. nov. 11. 20:07
 12/163 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy azt akarta kiprovokálni, hogy elmenj.

Ne haragudj, de normális ember nem így köszön meg egy nyakláncot, hogy "Jaj, én meg 4 éve megcsaltalak!"

Ez állati bunkóság volt a részéről, ha eddig hallgatott, akkor tette volna továbbra is.

Mi értelme volt?

Már nincs aktualitása, csak megbántott téged!

2012. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/163 A kérdező kommentje:
Megtette. Mi a garancia, hogy nem teszi meg újra? A pofonért pedig nem vagyok hajlandó bocsánatot kérni, ahoz jogot éreztem.
2012. nov. 11. 20:10
 14/163 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem azért mondta el, mert nem érezte úgy, hogy megérdemli a nyakláncot, mivel ezt tette veled.

Bűntudata van, és szégyelli magát.

Hát...én nem tudom mit tennék, ha velem ilyen történne. Hálistennek még nem volt ilyen, és nagyon remélem, hogy nem is lesz.

2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/163 anonim válasza:
97%
Nem hiszem, hogy valakit 4 évig nyomni tud a lelkiismeretfurdalás, ha megcsalt valakit, az élmény után közvelenül szerintem a legnagyobb erre az esély, hogy bevallja, és megbánja... 4 év után, én is legelőször azt kérdezném meg tőle, hogy minek mondta el, mi a célja ezzel? Értelmetlenül okoz fájdalmat utólag. Annak meg aki azt le meri írni, hogy egy ilyen régi dolgon minek válni meg költözgetni az kicsit sekélyes érzelmileg. Gondoljon beel az, akinek egy ilyet elmondanak, aztán majd négy év múlva megint elmondják, hogy: tudod, amikor elmeséltem neekd, hogy 4 évvel ezelött megcsaltalak, emlékszel? Nah, hát utána is megcsaltalak.... (csak megint eltelt az a négy év, aminek el kell telnie...) gondolkodjatok már egy kicsit. Az embereknek persze, hogy szarul esik, és elköltözik. Bárki ezt tenné. Mindenesetre azért ne madadjon senki a másikkal, mert még nem csalta meg, és fordítva is igaz. Attól mert valaki megcsalt lett, még ugyanúgy szereti a másikat. vagy az én gondolkodásommal van baj? MIndenesetre a megcsalás és a bevallás okát is derítsd ki, majd dönts.
2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/163 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, hogy én mit tennék ha velem történne? Hát nem vágom pofon, nem rohanok el, megköszönöm az őszinteségét, és konstatálom, hogy akár mi is történt 4 éve, most rendben van a kapcsolatunk.
2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/163 anonim ***** válasza:
81%

Nincs garancia, de nem is biztos, hogy megteszi újra.

Ennyi erővel, mi a garancia arra, hogy SOHA nem csal meg.

Ugyanúgy semmi!

Vagy bízol benne, vagy nem.

2012. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/163 anonim ***** válasza:
24%
Te persze soha nem voltál más nővel előtte,ugye???,mert ha igen akkor a pofon visszajár,,,és még egy,hogy ne felejtsd el!!!...Vissza! és minimum egy bocsánatkérés!!!/ne aggódj,Nem nő vagyok!/
2012. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/163 A kérdező kommentje:
Én nem voltam más nővel. Még előtte sem, nekem ő volt az első.
2012. nov. 11. 20:14
 20/163 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért mondta el, mert megint megcsalt?
2012. nov. 11. 20:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!