Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kaptatok lakást a szüleitek...

Ti kaptatok lakást a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Én elég szerencsés vagyok, meg húgom is. Mindkettőnknek meg van már a lakásunk, amiért nagyon hálás(ak) is vagyok/vagyunk a szüleinknek. Én 18 éves vagyok, húgom 16.

Nektek vettek a szüleitek lakást? Ez mennyire gyakori?

Köszi a válaszokat.



2016. szept. 25. 21:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
97%
94! Köszi, hogy szólsz! Megyek is majd az albérlőhöz, hogy adja ide a következő havi lakbért! :) Ha nem szólsz, el is felejtettem volna!
2016. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
98%
94-es köszi hogy szóltál, akkor be is teszem azt a pénzt a bankba amit albérletre kellene költenem, ha nem lenne saját lakásom...
2016. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 SzMHZs ***** válasza:
97%
Egy hónapja még mondtam volna, hogy maximum a hitel törlesztőjét vonják elsején - de már azt sem, mert tegnap végtörlesztettem.
2016. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem a logikát. Én is szoktam olvasni a szülőnél/anyósnál/koliban lakók kérdéseit. Ebből logikusan jön, hogy nem lehet lakásom? Itt mindenki írja, hogy ne belvárosra gondolj.
2016. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen kaptam egy fix összeget és csináljak vele, amit akarok.

Pár hétig kutattam a neten, majd kinéztem délelőtt egy kis kertes házat (lepusztult 1942-es építésű, 40nm-es tégla), lealkudtam 30%-ot, majd délután 4kor már szerződést írtunk, este 11-re már be is költöztem.

Akkor még nem voltak így elszállva az árak.

Igaz, azóta már 12 év eltelt, és már legalább 8-10 kecóban laktam.. építőiparos családban nőttem fel, így mindent megcsináltam rajtuk és jó áron tovább tudtam adni őket. XD

A mostani is hamarosan meg lesz hirdetve..

2017. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!