Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kaptatok lakást a szüleitek...

Ti kaptatok lakást a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Én elég szerencsés vagyok, meg húgom is. Mindkettőnknek meg van már a lakásunk, amiért nagyon hálás(ak) is vagyok/vagyunk a szüleinknek. Én 18 éves vagyok, húgom 16.

Nektek vettek a szüleitek lakást? Ez mennyire gyakori?

Köszi a válaszokat.



2016. szept. 25. 21:53
 21/95 anonim ***** válasza:
45%
Nem kaptam. Mióta saját keresetem van, semmit nem fogadok el. Sem pénzt, sem ruhàt, sem semmit. Nem akarom, hogy vegyenek nekem ezt-azt. Nem szeretem ha segíteni akarnak. Pl.megycsinàlni valamit ami az én dolgom, vagy főzönnek nekem. (Külön élek) Felnőtt, önàlló keresettel rendelkező nő vagyok. Tudni kell egyedül boldogulni. Ha nem most akkor később úgyis rà leszek kényszerülve. Szerintem minél többet tàmofatnak valakit, annàl nagyobb lesz a pofon, ha ez megszűnik. Őszintén megmondom, én egyàltalàn nem örültem volna neki. Sokkal jobb érzés mikor tudom, hogy amim van, azért egyedül én dolgoztam meg.
2016. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
10%
A végén még a 17-esnek lesz igaza.😂😂😂
2016. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

#23 irigy vagy, amiert te semmit se kapsz?:) Azert ennyire ne fajjon, hogy mast tamogatnak a szulei.

2016. szept. 26. 00:00
 24/95 anonim ***** válasza:
96%
Nem taníttattak,nem kaptam kocsit,lakást,semmit.Se anyagi,se lelki támogatást.Kérdező örülj neki hogy ilyen derék szüleid vannak,ne nevesd ki aki semmit nem kapott az élettől (akkor sem ha irigy),inkább gondolkozz el rajta hogy te mennyire szerencsés vagy.
2016. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy látom elég sokan kapnak lakást/lakásokat a szüleitől. Ezt jó hallani, ezek szerint nem is olyan rossz a helyzet Magyarországon :)

Még is mindenki panaszkodik :/

A családunk még saját lakást sem tud venni, nem, hogy gyerekenként egyet..

De a gyerekkorom szép volt amíg szüleim el nem válltak (7 éves koromban), és anyám összejött egy emberrel aki terrorizált minket. 13 éves korom óta pedig Angliában küszködünk és pakisztánokkal járok egy iskolába jelenleg is (16 vagyok) hogy a családból legalább én vigyem valamire... Bár úgy lenne és vennék egy lakást magamnak, szüleimnek, tesóimnak.

Szóval te elég szerencsés vagy, tedd össze a kezed, hogy a szüleid ennyire gondoskodtak a jövődről :)

Egyébként nem hiszem, hogy ez ilyen gyakori lenne.

2016. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
54%
Áááá, kizárt dolog. Angliában tárt karokkal fogadnak mindenkit, és kolbászból van a kerítés. A leghülyébb melós is dárius király lesz, mint a pinty. Anglia a világ közepe, minden magyar álma.
2016. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek én is olyant. (Nagyszülőtől, aki végigdolgozta az egész életét.)
2016. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
33%
#27 Majdnem elhittem :) Bár úgy lenne. Remélem csak irónia
2016. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy az. De mind (oké, majdnem mind) ezt hazudja. Ki szoktam őket röhögni, hogy na milyen a szabadság, érdemes volt-e kihurcolkodni, vagy jobb lett volna rendesen élni? Azon meg szoktak sértődni, de utána legalább csend van.
2016. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
91%
Az elso lakasomba besegitettek.
2016. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!