Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kaptatok lakást a szüleitek...

Ti kaptatok lakást a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Én elég szerencsés vagyok, meg húgom is. Mindkettőnknek meg van már a lakásunk, amiért nagyon hálás(ak) is vagyok/vagyunk a szüleinknek. Én 18 éves vagyok, húgom 16.

Nektek vettek a szüleitek lakást? Ez mennyire gyakori?

Köszi a válaszokat.



2016. szept. 25. 21:53
 41/95 anonim ***** válasza:
95%
Nem kaptam hanem kivitt apam kulfoldre es ott meg vasarnap is dolgoztam. Igy jott ossze a penz. Hazvasarlaskor meg kaptam kb 1 millat.
2016. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
13%
Hogyne kaptam volna mindjárt 3 lakást is! Ha ha ha... sok kamu!
2016. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
95%
Nem kamu. Sokak tényleg szerencsés helyzetbe kerülnek, magamról tudom.
2016. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
96%
Nekem meg a ferjemnek is vettek. En is tervezem, ha lesznek gyerekeink.
2016. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
92%

Igen, a nővéremnek is, és majd húgom is fog kapni, vagy az árát fogja megkapni. A férjemnek is vettek anno a szülei, azóta "összeraktuk" amink van és közös családi házban élünk.

Ez pedig nem a szerencsén múlt, hanem dolgos szüleink vannak. Nekik sem az ölébe pottyant a pénz. órákat tudnék mesélni arról, hogy a szüleim hogyan, honnan jutottak fel odáig ahol most vannak.

2016. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
96%
Igen, a 2/3át fizették, a többi hitel, én fizetem.
2016. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
19%
Igen az egyiket Miamiba ami a partra néz, a másik meg Bora Boran
2016. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak kamu lenne, hogy kaptam lakást... Ugyanis meghaltak a nagyszüleim és az örökségből vették nekem. Nem félreérteni, örülök a lakásnak, de a nagyszüleimet se bánnám ha még élnének ;)
2016. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne kamunak lennie? De most komolyan... engem is lepontoztak, pedig annyit irtam, hogy igen, kaptam.


Hát de ha ez az igazság, akkor mi mast írjak???

2016. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
13%

Lehetséges, hogy újabban a gyíkra -a kiskorúak-, csak a saját tulajdonú ingatlanjaiknak a helyrajzi számával regisztrálhatnak ??!

:)


Csak ne olvasnám ugyanezektől a másik rovatban, hogy milyen drága az albérlet...

...meg, hogy nem telik wc papírra sem...

2016. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!