Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
 1111/1151 anonim ***** válasza:
74%

Bár itt nem mindent vesznek le kint, de egy szál alsógatyában megy be és ahogy nézem poénra veszik,hogy egy kis időre le kell tolni a gatyát. Többen vannak és mégsincs belőle semmi.

Valahogy nekem a srác nem tűnik felháborodottnak az egésztől és nem érzi alázva magát,tiszta laza.

Bemegy, elvégzik a többi vizsgálatot és gondolom a végén 5 mp-re letolja a gatyát,nem valami nagy dolog.


[link]

2016. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1112/1151 anonim ***** válasza:
87%

A másik esetben detto ugyenez, tiszta laza az egész:


[link]

2016. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1113/1151 anonim ***** válasza:
74%

én is tudnék sok mindent belinkelni csak nem akarok mert aztán kitalálják h jaj micsoda perverz :)

amúgy ja, sztem annál komoly agybajok vannak akinél ez lelki traumát okoz.

2016. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1114/1151 anonim ***** válasza:
74%

Be lehet linkelni, legalább így bizonyítva lesz,hogy mennyire semmi nincs az egészben.

Persze attól megérkezhet a perverzező kommandó.:D

De előbb utóbb pont azt hatástalanítaná.

2016. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1115/1151 anonim ***** válasza:
67%

jó majd megkeresem, de amúgy tudod miért baromság ez az egész, amit itt páran nyomnak?

Hát könyörgöm adott egy osztály vagy évfolyam, együtt vannak sok évig, osztálykirándulások, tornaórák, öltözők, tusolások, közös kiverések, egymásnak verések, néha még több is, szopkodások, na és ezek után majd pont emiatt fognak aggódni, hogy csak ne a rendelőben lássa meg a haverja neki, akivel amúgy szinte naponta közösen verik?

Elég abszurd gondolat ... nem? Vagy a rendelőben miért más? ott miért szégyenlősebb mint amikor egymásnak verik?

2016. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1116/1151 anonim ***** válasza:
74%
Igen,mindenképpen egy kreált probléma. Úgy tűnik pont azokat zavarja a legkevésbé akiknek a szégyenlőssége miatt annyira aggódnak az úgymond "felnőttek": a fiúkat. Ráadásul pl. a linkeken nő vizsgálja őket és még így is csak röhögnek rajta egy jót, akkor nem túl logikus hogy a fiú társai előtt úgy zavarná. Főleg,hogy semmi olyat nem látnak meg,amit már ne láttak volna előtte százszor.
2016. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1117/1151 anonim ***** válasza:
87%

A videókban levő az tök más. Ezek majdnem felnőttek.

De ez is egy jo megoldás valóban, kint teljes vetkőzés, bent terpesztés

2016. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1118/1151 anonim ***** válasza:
25%

Jól elbeszélgettél itt magaddal.Elég beteg vagy ha egymás húzkodásáról,meg szop ásról beszélsz!Nem tudom milyen iskolába jártál vagy hogy tele voltatok melegekkel....


A mai iskolákban még rendes torna terem sincs sok helyen,hol lenne mindenhol zuhanyzó,vagy hol lenne erre lehetőség,1 napos kirándulásokra mennek a diákok,reggel mennek,délután hazajönnek.



A két eset tök más.Más hogy levetkőzöl valaki előtt és más ha egy diáktársai előtt akarják húzkodni,nyomkodni azt a testrészt.


Kulturált helyen más előtt ilyet nem csinálnak.Egyik videót sem tudtam megnézni.De beteg vagy amiket ide kevertél megint.

2016. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1119/1151 anonim ***** válasza:
25%

A videóban nem gyerekek szerepelnek,nem is magyar videó.Hanem sorozásról van szó.Ne keverd a kettőt össze.


Nagyon beteg vagy ha ilyen videókat kutatsz folyton.

2016. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1120/1151 anonim ***** válasza:
30%

jajaj már megint a hülyeség ....


1, nem magammal beszélgettem, csak neked nehéz felfogni, hogy azért akad még, aki normálisan áll a kérdéshez, és nem is zavart pszichésen

2, nem voltam én semmiféle melegekkel, ne szórakozzunk már, hát mindenki jár edzésekre, mindenki jár olyan helyekre ahol fiúk együtt öltöznek, tusolnak, de akár enélkül is megesik kamaszkorban, hogy a kíváncsiságnak nincsenek túl egzakt határai. látom, te kimaradtál ezekből, aztán most dúlsz-fúlsz ... Bizony akkor jobb ha tőlem tudod, tizenéves korban teljesen normális és gyakori jelenség, hogy srácok elvannak egymással kicsit.


Visszatérve a vizsgálatokra: tényleg jogszabályváltoztatás kéne, főleg hogy az ilyen hisztiknek elejét lehessen venni. és ismétlem! nem felnőttekről beszélünk, ezt mindig szereted nagyon elfelejteni. Nyilván egy felnőttnél elvárható amit írsz, bár a túlzott szégyenlősködést ott se értem. Azonban 18 alatti kistökösöknél egyszerűen nincs is miért szégyenlősnek lenni még, ne vicceljünk már.

2016. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!