Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
 1131/1151 anonim ***** válasza:
52%

jaj nekem, azért egyeseknek tök jó az értő olvasási készsége.


de most hogy jött ide a melegek kérdése? és ha meg máűr ide jött, hát mindig az egyenlőségről beszélnek, ugyanazok a jogok, stb, most ezt hogy gondoltad? őket el kéne szeparálni? mondjuk a heteró társaik inkább gáznak érzik, amikor a meleg társuk méregeti őket, ilyen példát tudok többet is (akár olyan szélsőségeset is, hogy nem voltak hajlandók még az öltözőben se átöltözni, letusolni, ha ott volt a meleg társuk).

szóval ha már előhoztad a témát, sztem pont fordítva igaz a jelenség, ez kb olyan, mintha heteró fiúkat a lányokkal együtt vizsgálnának és bent van 5 heteró fiú és 5 bomba csaj egyszerre (bér azt még talán élveznék is a fiúk ...)


Viszont teljesen ledöbbentem, hogy hirtelen mennyire szakértő lett mindenki ...hmmm, elgondolkodtató.

2017. jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1132/1151 anonim ***** válasza:
52%

1128

Akkor a te eseted elég egyedi, én nagyon nem ilyenekről tudok.

2017. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1133/1151 anonim ***** válasza:

A melegek kérdése pont úgy jön ide, hogy egy korábbi hozzászóló írta, (Bár lehet épp te voltál, nemtom), hogy márpedig itt nincsenek melegek. Na én erre írtam válaszként, hogy azok márpedig mindig mindenhol vannak, voltak, és lesznek is. És képzeld el még az iskolákban is előfordulnak. Vagy gondolod nekik külön tartanak orvosi vizsgálatokat, vagy mi?

Egyébként meg nem értem mi a gáz a többieknek, ha még csak nem is tudják róla? (Mert ezt azért többnyire nemigen szokták nagydobra verni tudtommal). Azt meg nemhinném, hogy pont egy orvosi vizsgálaton lenne épp kedve a többieket stírölni.

2017. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1134/1151 anonim ***** válasza:

És szó sincs semmiféle elszeparálásról, én semmi ilyesmit nem írtam, nemértem honnan veszed?

Pont hogy én is azon az állásponton vagyok, hogy az ilyen csoportos egymás előtti intim vizsgálgatásokat egyszer-s mindenkorra el kellene felejteni az iskolaorvosoknak, mert ha még a heteróknak is ennyire gáz, egy melegnek sztem még megalázóbb. Ennyit mondtam nem többet.

Vagy szerinted ők direkt élvezik ha a többiek előtt vizsgálgatja őket a dokibácsi vagy pláne a dokinéni a legintimebb helyeken?

Az egyenlő jogok pedig magától értetődő, (kellene, hogy legyen) nem is értem hogy keverted ide.

2017. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1135/1151 anonim ***** válasza:

És a következő lépés vajon mi lesz?

Talán legközelebb már arra fogják a diákokat kényszeríteni, hogy egymással szexeljenek, hogy az iskolaorvos ilyen szempontból is megvizsgálhassa, hogy minden rendben van-e ezen a téren is? Sőt talán majd még adja is az instrukciókat, hogy mit hogy kellene másképp, és hogy az úgy épp miért nem jó, vagy hogy lesz?

Sőt talán majd még fel is veszik kamerával az egészet, hogy utólag is tanulmányozhassák? Sőt még akár a netre is felteszik majd. Biztos ezekből is nagyon sok fontos dolgot ki lehetne deríteni, hogy kinek mennyire egészséges a szexuális élete, vagy éppen nem, akkor meg lehetne további vizsgálatokra küldeni az illetőt.

Mondjuk kedves pszichopata úrnak biztosan nagyon tetszene ez a megoldás. Az lenne ám csak vagány!!!

Mert ha ez így megy tovább elöbb-utóbb ezt is be fogják vezetni.

Szép új világ!!!

Gratulálok!!!

2017. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1136/1151 anonim ***** válasza:
31%

gratulálok, tze beteg vagy ...

de még mindig nem értem, hogy jönnek ide a melegek (és nem, nem hiszem h én hoztam volna fel, bár pára itt igyekeznek lassan minden egyes kommentet nekem tulajdonítani).

De mint írtam, ha valakik, akkor pontosan a melegek a paradicsomban érzik magukat hogy a heteró társaikat láthatják ruha nélkül (ha már máshol nem). Az egy csak mese, hogy ne tudnák róluk, nyugi, azért mert nem mondja senki, pontosan tisztában van azzal mindenki. Egy meleg azt nem tudja takargatni, nem kell nyíltan "bevallani", más fiúk ezer apróságból levágják róla. Viszont a problémát még mindig nem értem, ugyanis ők tuti élvezik. Miért lenne nekik megalázóbb? Vagy mi ez az egész most?

És oké, hát beszélj az illetékesekkel, hogy szüntessék be az iskolaorvosi vizsgálatokat. Viszont milyen érdekes, nekünk anno minden évben volt, tömegesen mentünk be, és a kutyát nem érdekelte. Ez a mostani műcirkusz már nagyon túlzás.

2017. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1137/1151 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg pont hogy te vagy beteg, meg azok akik ezt az eszement baromságot kitalálták, hogy diákokat (vagy bárkiket) egymás előtt csoportosan meztelenül vizsgálhassanak. Az orvosi titkoltatásról már nem is beszėlve.

Aki kėpes ilyen baromságot kitalálni, abból bármit kinėzek. Úgyhogy nem is nagyon csodálkoznėk, ha elöbb-utóbb tényleg bevezetnék, amilyen beteg világban élünk.

A melegek meg pont úgy jönnek ide, ahogy már írtam, nem írom le mégegyszer. Nem én hoztam fel a témát csak reagáltam egy korábbi hozzászólásra.

És ne haragudj de te vagy beteg, ha ilyen hülyesėgeket írkálsz, hogy ők ilyenkor ők a paradicsomban érzik magukat, mert baromira nem!!! Épp ellenkezőleg, sokkal cikibb nekik hidd el.

És nemtom honnan veszed, hogy a többiek tudják róla, ha ő nem mondja el. Max. sejthetik, de azt sem feltétlenül. Sokukról a kutya sem gondolná, hogy azok, sőt sokan férfiasabbak mint sok heteró. Úgyhogy ezek csak sztereotípiák. Javaslom olvass utána a témának mielőtt hülyeségeket írkálsz.

2017. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1138/1151 anonim ***** válasza:
0%

1, a melegek gondoljk csak, h nem tudják róluk, de ne aggódj, a heteró fiúk szimata azonnal megérzi ezt ... ezen nincs mit magyarázni.

2, naná paradicsomban érzik magukat, hát egy melegnek nincs nagyobb vágya tulképpen, minthogy a heteró társait láthassa meztelenül (azután már csak az következik, hogy életük álma, bárcsak megkapnának akár egy 5 perces részeg kalandra egy heteró fiút).


melyik nem igaz a kettő közül?

2017. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1139/1151 anonim ***** válasza:
52%

és még mindig nem értem, hogy jöttek ide a melegek, bocs, tudom, te már sokszor leírtad, de vhogy sehol nem találom, megtennéd h elmagyarázod?


aztán, még két dolog:

nekik is ugyan olyanjuk van, mint más fiúnak, azza itt akkor véget ér a para

másik: ha meg látható h feszeng és jó eséllyel érezni az okot is, még időben vannak így 15-16 évesen h akkor pszichiátriára küldjék, tehát ez is az ő érdekük. ilyenkor még van esély. 30 évesen már nem lesz.


szal bárhogy nézem, nem értem ezt a meleges témakörödet egészében.

2017. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1140/1151 anonim ***** válasza:

1138:

Egyikben sem.

1: Ez pont hogy fordítva van, éppenhogy a melegeknek van állítólag ilyen gaydar-uk amivel ki tudják szűrni a hasonszőrűeket, nem pedik a heteróknak.

2:Egyáltalán nem érzik magukat a paradicsomban, épp ellenkezőleg. Ha még egy heterónak is ciki, hogy vizsgálat közben még vagy tíz társuk látja őket, akkor egy melegnek még cikibb, hidd el. Ez az 5 perces részeg kaland pedig egy baromság. Attól hogy valaki meleg, még nem akar mindenkivel kavarni.

De mégegyszer mondom, hogy megértsd végre:

Nem is az a ciki, hogy ő látja a többieket, hanem hogy őt látják a többiek miközben az orvos taperolja.

Vágod már???

Azt meg hogy a többinek is olyan van ugye te se gondolod komolyan???

1139:

A meleg témát mondtam már, hogy nem én hoztam fel, hanem egy korábbi hozzászóló, Én csak arra reagáltam. Már pontosan nemtom hol és mikor, de jó néhány oldallal (és évvel) korábban valahol. Keresd vissza ha gondolod.

Kit és miért is kéne szerinted pszichológushoz vinni legkésöbb 30 éves koráig? Miket zagyválsz?

2017. jún. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!