Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
 1141/1151 anonim ***** válasza:
27%

ne célozgass akkor, hanem írd le egyértelműen, amit akarsz és kész. tehát ha jól értem a célozgatásaidból, azért kellemetlenebb egy meleg srácnak, mert ha hirtelen maga előtt látja élete elérhetetlen álmát meztelenül , akkor feláll neki, és hát ez ciki.

elismerem, ebben van ciki, igen, de meleg vagy sem, attól még fiúk közt van, másnak is feláll, de ha nem is, mindegyik fiúnak fel szokott, tehát ezzel semennyivel se lesz cikibb a helyzet. Ez max akkor lehetne tényleg gáz kicsit, ha lányok-fiúk vegyesen mennének be vizsgálatra, és akkor nyilván a csajoknak ez elég ok lenne pletykálkodásra meg poénkodásra (tudom, ez ma már nem divat, azért se értem ezt a nagy felháborodást, hiszen csak 5-10-esével egyneműek szoktak bemenni, de az én időmben bizony 5 fiú + 5 lány voltunk bent egyszerre, de olyan is volt, hogy csak 1 valaki ment ki az orvoshoz, addig a többiek vártak mögötte, de az is igaz, hogy a lányokon bugyi maradhatott, de nincs értelme lányok előtt szégyenlősködni, tehát végül is ez se volt gáz, és még csak fel se állt senkinek).

De oké, ezen túl vagyunk, végre megértettem.


másik:

persze h nem akar mindenkivel kavarni, csak egy melegnek pont az elérhetetlen heteró fiú jelenti a legnagyobb kihívást az életében és hidd csak el, sok felől hallottam, mit nem adnának csak 5 perces kavarásért X házibuliban, fesztiválon, táborban a neki tetsző heteró fiúval (már attól a fellegekben volt, hogy vetkőzőset játszottak nyári táborban és megcsodálhatta a heteró társát ... akkor mit mondjak még?).


harmadik:

Igen a melegeknek van gaydaruk, csak azt nem tudom, honnan veszed, h a heteróknak nincs. sztem még sokkal érzékenyebb, hidd csak el, azonnal kiszúrják vkiről, ha meleg (és nem,, nem a feminitás és hasonló sztereotípiák, egy heteró fiú azonnal megérzi az ilyet, tekintet, személyiség, stb).


negyedik:

szal azt kéne vágnom , hogy mégse az a ciki h a többiek meglátják meztelenül, hanem hogy megtaperolja nekik az orvos, és ezt látják. aha, megvallom, nem értem, de oké.


ötödik:

nem zagyválok semmit, ez csak személyiségfejlődési tény. ha ott orvosi vizsgálaton kiderül h homó a csávó, még épp időben vannak 15-16 évesen h elvigyék pszichiáterhez, erre írtam h később ez már reménytelen. 30 évesen már nem lesz heteró, de 15 évesen még simán van esély visszaterelni a helyes útra. és ha ezt nézem, nem is biztos, hogy baj, ha feláll neki a heteró srácokra, kapásból megér egy mélyebb elbeszélgetést.


AZT hiszem ennyi, de legyél kedves egyértelműen fogalmazni, mert borzalmasan nehéz kihámozni a mondanivalódat, ha csak körbe írod meg sejtelmesen célozgatsz! Írd le!

2017. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1142/1151 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen!!!!

Na ennyi baromságot már rég láttam egy helyen összehordani.

Ad1:

Én semmi ilyenre se céloztam, hogy felállna neki. Te valamit nagyon benéztél.

Sőt, majd épp egy orvosi vizsgálaton fog neki pont felállni, ahol még vagy 10-én látják is. Ezt te se gondolhatod komolyan!!! Én egyszerűen csak arra céloztam amit írtam, hogy még inkább zavarban érezheti magát egy ilyen szituációban, mint a hetero társai. Vili???

Ad2:

Érdekes, én még heterodar-ról nem hallottam.

Ad3:

Azért egy orvosi vizsgálatot ne hasonlítsunk már össze egy nyári táborozós vetkőzős játékkal. A kettő köszönőviszonyban sincs egymással. Ennyit azért talán még te is képes vagy felfogni. Vagy ha mégsem, ėn kérek elnézést, hogy túlbecsültem az értelmi képességeidet.

Ad4:

Még egyszer: te jó atyaúristen!!!!!

Ennyire még te se lehetsz sötėt!!!

Pszichiáterhez vinni valakit, csak azért mert meleg????

Inkább téged kéne kezelni ilyen mentalitással!!!!

Nem csak sötét vagy mint az éjszaka, hanem végtelenül tájékozatlan is. Ha ennyire nem vagy képben, egyáltalán minek szólsz hozzá a témához???

Tudod a melegség, ahogy a biszexualitás és társai se, valamikor a 70-és évek óta nem betegség!!!! Sem pszichiátriai, sem pszichológiai, sem mentális, se semmilyen értelemben, és így értelemszerűen gyógyítani sem lehet, és nincs is mit!!! Mert mégegyszer mondom, hogy te is megértsd: NEM BETEGSÉG!!! Sőt most kapaszkodj meg:

TELJESEN EGYENÉRTÉKŰ szexuális orientáció a hetero (és nem mellesleg a bi) szexualitással. Csak ritkább (állítólag), de attól még EGYENÉRTÉKŰ!!!

Eljutott a mondandóm lényege valamennyire addig a csökött agyadig???

És ugyan áruld már el drága, hogy mi a jó fene bajod van neked a melegekkel??? Talán bántottak, vagy mi?

És miért is kéne őket kezelni szerinted???

Erre azért nagyon kíváncsi lennék!!!

2017. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1143/1151 anonim ***** válasza:
100%
Ja és bocsika, ha nem érted a mondandómat. Én próbálok MAGYARUL és érthetően fogalmazni. De mégegyszer elnézést, hogy túlbecsültem az értelmi képességeidet.
2017. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1144/1151 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem írtam körbe semmit, És nem céloztam az égvilágon semmire, mindent pontosan úgy értettem, ahogy írtam.

Őszintén sajnálom, hogy neked ennyire nehéz a felfogásod.

És még egyszer elnézést, hogy túlbecsültelek.

2017. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1145/1151 anonim ***** válasza:
100%

És azért ugye nem túl nagy baj ha ezt a fiúk-lányok közös vizsgálatát még én se hiszem el??? Ez azért már bőven kiverné azt a bizonyos biztosítékot mindenhol.

Ilyen egész egyszerűen a világon nincs!!!

Már az is túl meredek hogy csoportos vizsgálatokat tartanak (egyes iskolákban), de ez már minden határon túl lenne bőven!!! Ez egy hatalmas nagy KAMU!!!

Ezzel szédíts valaki mást!!!

2017. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1146/1151 anonim ***** válasza:
100%

És lehet neked bejönnek ezek a csoportos vizsgálgatások (talán még élvezed is), de akkor te vizsgálgattasd magad úgy, de azért nézd máz el, hogy a nagy többségnek meg ez nagyon nem frankó. És talán érthető okokból kifolyólag!

Ja persze ezt te nem érted, tudom!!!

De tudod mit? Nem is kell értened, csak fogadd el, hogy ez van!!!

Ennyi.

2017. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1147/1151 anonim ***** válasza:
100%

Jó hosszú topic volt😅

Furcsa, hogy egyesek nem hiszik el, hogy vannak ilyen vizsgálatok. 2021ben már végképp kevesebb iskolában jut idő rendesen végigcsinálni de még bőven vannak olyanok, ahol le kell venni mindent és olyan is fordult elő, hogy fiúk lányok vegyesen voltak bent. Természetesen nem 12. ben mindenki takarás nélkül.

2021. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1148/1151 anonim ***** válasza:
100%
Én nehezen hiszem el,hogy a két nemet együtt viszgálják.Azt,hogy a fiúknak külön,akár csoportban le kell vetkőzni gatyáig,vagy akár még jobban,azt igen.
2021. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1149/1151 anonim ***** válasza:
100%
Olyanról én sem tudok, hogy úgy vizsgáltak volna, hogy a ellenkező neműek lássák egymást ruha nélkül. A max, amit hallottam, hogy pl együtt voltak bent de levetkőzni függöny vagy paraván mögött kellett csak. Vagy nálunk alsóban volt úgy, hogy a padsorok mögötti részen csinálták a vizsgálatot, sorban egyesével kellett hátramenni, a töbnieknek közben a táblanál magyarazott a tanitónéni, szóval senki sem nézett arra. Alsóban ez még talán nem vészes de középsuliban lehet leskelődésbe ment volna át és úgy gáz lett volna.
2021. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1150/1151 anonim ***** válasza:
Nállunk a doktornő minden lányt behívott (10kb.) egy függöny mögé és le kellett volna venni mindent felülről. A névsorba az utolsó vagyok nem vetkőztem le csak mikor mindenki kiment. Kiabált is velem ezért is meg hogy izgultam is mikor a vérnyomásom mérte, azért is lecseszett hogy nincs felkötve a hajam. Ja és amúgy volt egy fügöny de lehetett hallani kinek mit mond. Szerencse hogy utolsó voltam.
márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!