Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Felbontotta az eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbontotta az eljegyzést, pedig terhes vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 éve voltunk együtt, ő mindig nagyon esküvő ellenes volt. Kb. 5 éve azzal nyúz, hogy gyereket szeretne, de én nem álltam készen a dologra. Tény, hogy ő 12 évvel idősebb nálam.


Megmondtam neki, hogy én csak házasságban szeretnék gyereket vállalni - faluról származom, ez otthon így szokás, én is így tartom helyesnek. Végül megegyeztünk, tavaly évfordulónkon megkérte a kezem, azóta bejelentkeztünk anyakönyvvezetőhöz, márciusban (következő évfordulónkon) lett volna az esküvő. Semmi rongyrázás, két tanú és szűk család.


Mivel ő meghozott egy - ő szavaival élve - áldozatot, én is beleegyeztem, hogy az ő álma is valóra váljon. Szeptemberben abbahagytam a gyógyszer szedését, mert a nőgyógyászom elmondta, hogy idő kell, mire kitisztul. Pharmatex krémet használva, pontosan a honlapon leírt utasítások alapján mégis összejött a baba.


Úgy voltam vele, hogy alkalmasabb lett volna fél évvel, egy évvel később, de beletörődtem. Erre két napja széles vigyorral közli a volt vőlegényem, hogy akkor most ennyi volt, lefújjuk az esküvőt. Ő nem akarta igazán, neki csak a gyerek számít, ez csak egy papír és felesleges. Megkérdeztem, hogy miért nem mondta el ezt a gyerek előtt, és a szemembe vágta, hogy azért várt eddig, hogy nehogy "kinyírjam a gyerekét".


Át vagyok verve, borzasztóan csalódtam benne. Két napja folyamatosan sírok, alig látom a billentyűzetet a könnyektől.... Nem tudom, mihez kezdjek, kihez forduljak...



2018. jan. 4. 14:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/191 anonim ***** válasza:
97%

Ha van home office, meg tudod oldani.

Azért ne maradj vele, mert könnyebb lenne

2018. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/191 anonim ***** válasza:
96%

Hogy mit csinálj?

Holnap jelents beteget a munkahelyeden miután ô elment dolgozni, hívd át bátyádat, pakoljátok össze a cuccait, alternatív megoldásként az ajtó elé is rakhatjátok (vérmérséklettôl függ), lakatost hívtok és kicseréltetitek a zárat, írsz neki egy üzenetet mielôtt megjönne, hogy keressen magának szállást/helyet ahova elviheti a cuccait, ha balhézik elmondod neki, hogy mivel nem vagytok házasok a lakás jogilag teljesen a te tulajdonod :) (hülyeség h azért mert oda van bejelentve, nem lehet kidobni), ha tovább balhézik, megmondod h ha nem megy rendôrt hívsz, ha erre sem hagyja abba meg is teszed ( bátyád azért legyen ott, vagy valaki aki segít, megvéd) Ám, sajnálom, nem lehet egyszerû ebben a helyzetben.Kitartást kívánok.

2018. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/191 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora egy ro.adék...

11 hetesen még, ha nagyon belehúzol az ügyintézésbe, van lehetőség az abortuszra. Pasit meg tedd ki. Kijelented, amikor elmegy hazulról, a cuccait tedd az utcára és zárcsere. Ha balhézik, rendőrt hívsz.

2018. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/191 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálom. Én legurulnék egy lépcsősoron, de én nem akarok gyereket. Vagy ennék papayát, ananászt, fahéjat, hátha...
2018. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/191 A kérdező kommentje:

Valaki félreértett, ezek után természetesen nem akarok hozzámenni! Igen, hülye vagyok, hogy megbocsátottam a megcsalást, de úgy voltam vele, egy második és egyben utolsó esély mindenkinek jár.


Lehet régimódi vagyok, de az nem igaz, hogy kierőszakoltam volna a házasságot. Én éltem volna vele még újabb 8, vagy 16 évet is papír nélkül, számomra csak a gyerek miatt volt fontos. A gyerek meg nem nekem volt fontos, nem én erőszakoskodtam, hanem ő!


A gyerek jelentette kötelék meg nem érdekel. Becsülöm a férfiakat, akik szeretik a gyerekeket, de olyan emberrel, aki átvert és mellé még a pofámba is röhögött, nem méltó többé arra, hogy az életem része legyen.


Írták privátba, hogy ennyi idő alatt biztos kiismertem. Nos jelentem, nem így volt! Nem ivott, nem verte el a pénzét, nem bántott engem. Ez most egy teljesen új arca. Nem hajlandó elhagyni a lakásomat, és szinte élvezi, hogy kiborított teljesen. Sírok, de nem csak szomorúság, hanem idegesség miatt is.

2018. jan. 4. 15:00
 26/191 anonim ***** válasza:
89%

Te akarod ezt a gyereket?

Mert ez sürgősen el kell dönteni

2018. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/191 anonim ***** válasza:
81%

Ha még csak a 11. Hét akkor nem tudod elindítani az abortuszos mizériát? (Persze lehet nem is szeretnéd)

Nem vagyok ebben annyira otthon de ha jól emlékszem a 12. Hét a határ de bizonyos esetekben ki lehet tolni. Lehet rosszul emlékszem de én azt hiszem ennek is utána járnék. Mindenesetre az nem olyan nagy hülyeség hogyha közlöd hogy nem tudod ki az apa. Így jogilag semmi köze nem lenne ennek a féregnek a gyerekhez. Ha pedig a gyerek később meg akarja keresni megteheti. De valakit aki ennyire érzéketlen bunkó nem engednék a gyerekem közelébe mert nem tudhatom mit tanít neki milyen hatással lenne rá.

Komolyan kiakadtam. Tenyész kancának nézte a kérdezőt teljesen figyelmen hagyva mindent amit a kérdező szeretett volna. Mielőbb tedd ki a szűrét és kerüld el amennyire lehetséges. Bár nem hiszem hogy valaha megérti mit tett.

2018. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/191 A kérdező kommentje:

"Mondjuk ha annyira házasságba vállalsz gyereket, akkor nem csinálod meg házasságon kívül ugye."


Ez nem igaz, mert leírtam, hogy védekeztem. Nem naptármódszer meg megszakítás volt, hanem Pharmatex. Másrészt úgy voltam vele, hogy ha előbb jön is a gyerek, mivel ő szeretné, nem baj ha terhesen esküszünk.

2018. jan. 4. 15:04
 29/191 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon sajnalom, ami veled tortent. Utolag konnyu okosnak lenni, sajnos.

En a helyedben ma estere atmennek a csaladomhoz, majd pedig holnap egy lakatossal es a csaladom par ferfi tagjaval megpakolva visszaternek, es adnek neki 1 orat, hogy osszetakarodjon. Amit ezen idon belul nem tud osszehanyni, majd a sarki szemetesnel megtalalja. A gyerekfelugyeletet meg majd megtargyaljuk (felugyelet nelkul soha nem lathatna, mert szerintem ez a faszi pszichopata).

2018. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/191 anonim ***** válasza:
94%
Illetve ez tenyleg jo otlet, hogy az apa szemelyet ismeretlennek nevezed meg. Random nokre, akikkel nem elt hazassagban amugy sem ugyeskedhet ki dns vizsgalatot.
2018. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!