Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Felbontotta az eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbontotta az eljegyzést, pedig terhes vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 éve voltunk együtt, ő mindig nagyon esküvő ellenes volt. Kb. 5 éve azzal nyúz, hogy gyereket szeretne, de én nem álltam készen a dologra. Tény, hogy ő 12 évvel idősebb nálam.


Megmondtam neki, hogy én csak házasságban szeretnék gyereket vállalni - faluról származom, ez otthon így szokás, én is így tartom helyesnek. Végül megegyeztünk, tavaly évfordulónkon megkérte a kezem, azóta bejelentkeztünk anyakönyvvezetőhöz, márciusban (következő évfordulónkon) lett volna az esküvő. Semmi rongyrázás, két tanú és szűk család.


Mivel ő meghozott egy - ő szavaival élve - áldozatot, én is beleegyeztem, hogy az ő álma is valóra váljon. Szeptemberben abbahagytam a gyógyszer szedését, mert a nőgyógyászom elmondta, hogy idő kell, mire kitisztul. Pharmatex krémet használva, pontosan a honlapon leírt utasítások alapján mégis összejött a baba.


Úgy voltam vele, hogy alkalmasabb lett volna fél évvel, egy évvel később, de beletörődtem. Erre két napja széles vigyorral közli a volt vőlegényem, hogy akkor most ennyi volt, lefújjuk az esküvőt. Ő nem akarta igazán, neki csak a gyerek számít, ez csak egy papír és felesleges. Megkérdeztem, hogy miért nem mondta el ezt a gyerek előtt, és a szemembe vágta, hogy azért várt eddig, hogy nehogy "kinyírjam a gyerekét".


Át vagyok verve, borzasztóan csalódtam benne. Két napja folyamatosan sírok, alig látom a billentyűzetet a könnyektől.... Nem tudom, mihez kezdjek, kihez forduljak...



2018. jan. 4. 14:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/191 anonim ***** válasza:
92%
Ha elveteti a gyereket, akkor majd a pasi rájön, hogy bukta az egészet!
2018. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/191 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező :D Nekem nem ártottak a nők,általában mindig volt egy az életemben és most is van,meg úgy általában szeretem őket,már amelyik szeretetre méltó. De köszönöm az aggódásod. Hülyének nem feltétlenül téged neveztelek,hanem a "hazudozó nőket",de ha magadra vetted,sajnálom...


A "normális kommunikációra" képes válaszok többsége csak fröcsögés volt és téves jogi tanácsadás. Nincs ezekben mit megköszönni. Inkább nekem kéne megköszönnöd,mert jogilag útbaigazítottalak a sok téves válasz mellett.

2018. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/191 anonim ***** válasza:
91%

Jogilag téves tanácsot tényleg nem kéne adni.

Az viszont biztos, hogy előbb vagy utóbb ki lehet tenni a lakásból, és az is biztos, hogy a bíróság nem neki fogja ítélni a gyereket. :D Lehetnek apai jogai, de nem úgy fog kinézni az apaság, ahogy megálmodta a drága. Majd nyögheti a gyerektartást és örüljön, ha látja. :)


De egyébként a helyedben én megpróbálnám még elvetetni, 12. hétig lehet. Ennek jogát meg senki nem veheti el tőled, szóval ha összejön, a lehető legkárörvendőbb módon dörgöld az orra alá!

2018. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/191 anonim válasza:
85%
Én a helyedben még megpróbálnám elvetetni,mert ha nem sikerül és veled marad a gyerek örökre erre a tahó patkányra fog emlékeztetni.
2018. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/191 anonim ***** válasza:
26%
Azért így sem kellene hozzáállni, a gyerek semmiről sem tehet.
2018. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/191 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező nem akar gyereket, most jobb, ha megszüli és emlékezteti erre az egészre?
2018. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/191 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem értettem ezt a gyerek semmiről nem tehet érvet. Ha megszüli örökbe adja ahol adott esetben nem megfelelő körülmények között nő fel vagy a kérdező megtartja és nem tud hozzá megfelelően kötődni stb. mitől jobb neki mintha azelőtt meghal hogy élt volna?

Ez egy szigorúan költői kérdés mert véletlenül se akarnám elvinni ebbe az irányba a beszélgetést csupán nem hiszem hogy ez érv lenne.

2018. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/191 anonim ***** válasza:
81%

Az biztos, hogy a helyedben kerül, amibe kerül, elvetetném. Nem akarsz igazán gyereket, egyedül pedig piszok nehéz lenne felnevelni. A te életed teszi tönkre, ha boldogtalan leszel anyaként. Ez a barom meg éli világát, néha, ha kedve van, kicsit apukát játszik, aztán ennyi.

Még ma megmondanám neki, hogy hála a stressznek elvetéltem. Nincs gyerek.

Azt írod, hogy félsz, hogy ha örökbe adod, nem kerül jó helyre. Ettől nem kell tartani, nagyon komoly szűrőkön mennek át és nagyon szeretnének gyereket, akik örökbe fogadnak.

2018. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/191 anonim ***** válasza:
95%
Tudom, hogy nem segít, és hülyén fog hangzani, de örülj neki, hogy nem sikerült az az esküvő. Ez az ember egy szemét, és hiába van oda a gyerekért ha veled meg így viselkedik. Mindenképpen gondold át meg akarod e tartani a gyereket, mert hiába erényeskedünk itt, ha az apja nem mondd le róla, lesz huzavona rendesen körülötte is. Sajnálom ami történt veled, remélem sikerül kirakni tőled, és a számodra jó döntést meghoznod.
2018. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/191 anonim ***** válasza:
17%
Idióták, ne adjatok a számba olyat, amit nem mondtam! Én az abortusz mellett vagyok ebben a történetben teljesen. Viszont, ha nincs már erre lehetősége, akkor az egy kártékony hozzáállás lenne, ha úgy tekintene szerencsétlen gyerekre, hogy erre a görényre emlékezteti...
2018. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!