Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nőknek miért olyan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan fontos az esküvő?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolom rosszul, hogy egy átlag nő küzd az esküvőért, egy átlag férfi küzd ellene? Sosem értettem igazán miért van ekkora lelkesedés bennük. Persze szép ruhába öltöznek, azt tudom h szeretik, de ez minden? Vagy ennek valami kulturális okai vannak, vagy genetikus okai, vagy mi? Tényleg nem igazán tudom. Úgy értem van külön kategória az esküvőnek, a gyakorikerdesek.hu-n!

2012. máj. 9. 07:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
78%
Társadalmilag nem úgy ítélik meg az együttélést, mint a házasságot. Ez akkor is így van, ha hőbörögsz. Éljetek úgy ahogy akartok, mi meg úgy, ahogy mi akarunk. A többi megjegyzésed nem kommentálom.
2012. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
50%
Nem kommentálod mert tudod az igazságot, a társadalom rohadtul nem érdekel, majd ha a társadalomban több lesz az olyan házasság ami sírig tart és nem érdek vagy kényszer vagy "társadalmi házasság" akkor elismerem a szónoklataidat.
2012. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne egy olyan felmérést csinálni, hogy a kapcsolatok hány százaléka végződik szakítással (hogy reálisabb legyen mondjuk 20 éves kor felett), és összehasonlítani a házasságról ismert adatokkal. Önként jelentkező szociológus hallgatók? :D
2012. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a világon csak a te kapcsolatod lehet tartós?
2012. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
37%

Abból hogy aki ennyire ragaszkodik a házassághoz és kampányol hogy aki nem házasodik az "béna" az előbb utóbb válik, és mint mondtam, régi házasoktól elfogadom ezt, de újaktól kösz nem kell a kioktatás.


olyan felmérés is kellene hogy mennyi házasság van a világon ami rossz mivolta miatt mégis megvan, vagy mennyi házasságban van folyamatos megcsalás.....

2012. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
2012. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

pedig amit a kérdező ír, az valóban létező dolog a mai társadalomban. ami nagyon is végletes..(lásd válaszok)

ezer meg egy olyan lányt ismerek, aki mintha egy másik dimenzióba repülne át, ahogy meghallja az esküvő szót. nem is részletezném, tudjátok miről beszélek. és valószínüleg pont ez az eszetlen rákattanás az oka annak, hogy a férfiak egy része menekül az egésztől ahogy van. az is probléma, hogy sokaknak a házasság egyenlő az esküvővel... pff

az, hogy két ember házasságra lép, az közös döntésük kell legyen. pedig egy csomó eljegyzés valóban olyan, hogy nem olyan érzése van az embernek, hogy a férfi igazán feleségének akarja a nőt, tehát, hogy is fogalmazzam, olyan, mintha a "leszel a feleségem" kérdés már azt jelentené, hogy "na, hajlandó vagyok téged elvenni feleségül, ha már ennyire szeretnéd, érezd magad megtisztelve"

2012. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
pontosan.
2012. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
59%
Basszus, ez már-már átmegy személyeskedésbe, mi lenne, ha priviben folytatnátok? Ez a része rohadtul nem érdekel.
2012. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom, honnan vetted ezt a küzdés dolgot... az én környezetemben sem a nők, sem a férfiak nem küzdenek sem ellene, sem érte... a házasság az élet természetes velejárója...úgy, mint a gyerekvállalás stb...legalábbis az emberek nagytöbbségénél..
2012. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!