Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nőknek miért olyan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan fontos az esküvő?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolom rosszul, hogy egy átlag nő küzd az esküvőért, egy átlag férfi küzd ellene? Sosem értettem igazán miért van ekkora lelkesedés bennük. Persze szép ruhába öltöznek, azt tudom h szeretik, de ez minden? Vagy ennek valami kulturális okai vannak, vagy genetikus okai, vagy mi? Tényleg nem igazán tudom. Úgy értem van külön kategória az esküvőnek, a gyakorikerdesek.hu-n!

2012. máj. 9. 07:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
64%
Reagálhatna vmit a kérdező, kiírta a kérdést és eltűnt, mint a kámfor. Pedig kíváncsi lennék arra, hogy miért, mi okból fogalmazódott meg a fejében ez a kérdés, milyen tapasztalata van ennek kapcsán!?
2012. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
Szerintem logikus, a célját elérte a kérdéssel.
2012. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
64%
Persze, nyilván az volt a célja, hogy összeugrassza a népet, ennek ellenére akkor is kíváncsi vagyok az ő véleményére/tapasztalatára.
2012. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
Kinek fontos, kinek nem fontos. Ez egyén függő.
2012. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!